Izviđač osvojio bod na teškom gostovanju u Skoplju

Prvak Bosne i Hercegovine, Izviđač, uspio je osvojiti prvi bod ove sezone u SEHA ligi.

Skauti su odigrali 27:27 u Skoplju protiv domaćeg Metalurga u pravoj drami u završnici, gdje domaći nisu uspjeli realizirati zadnji napad.

Igrajuči neriješeno, i Izviđač i Metalurg su upisali prvi bod u ovogodišnjem izdanju SEHA lige.

Najučinkovitiji u domaćem sastavu bili su Martin Serafimov i Mice Silegov s po šest pogodaka, dok je kod Izviđača isto toliko postigao Vedran Delić.

Znajući kako su domaćini bili motivirani ostvariti prvu pobjedu pred svojim navijačima, moramo biti zadovoljni ovim gostujućim bodom. Igrali su dobro u prvom dijelu a mi smo bili bolji u drugom poluvremenu tako da mislim kako je neriješeno najrealniji rezultat, kazao je, nakon utakmice Milan Tolić, pomoćni trener Izviđača.

Moramo biti zadovoljni ovim gostujućim bodom kao i našom igrom u drugom poluvremenu. Slažem se, ovo je najrealniji rezultat, ako uzmemo u obzir sve što se zbivalo na utakmici, kazao je Josip Kvesić, vratar Izviđača.

Nakon četiri odigrane utakmice, Izviđač zauzima 8. mjesto, ispred Metalurga (Skoplje) i Železničara iz Niša.

Glas naroda

Bravo za Skaute

Odličan rezultat,ipak Metalurg igra ligu prvaka

Šteta što se Izviđač nije pojačao ne bekovskim pozicijama tada sigurno nebi bili na začelju. Trenutačna bekovska linija nije nivo ostatka ekipe,ali to vjerovatno i košta...

slazem se uz 2 dobra vanjska igraca skupili bi dobru zalihu bodova sigurno..krila,pivoti,srednji i golmani su dobri al treba nam sut izvana,Vukic je potencijal njega treba forsirat

Dobri bekovi koštaju,dali se imaju novci za njih. To je pitanje za upravu

2 dobra vanjska i bili bi i prvaci i i sredina tabloce seha lige,da su bili na pocetku imali bi 9 bodova trenutno i bili na 2 mjestu...