HRK Izviđač Mi Grupa : RK Krivaja 32:29 (17:14)

Oko 600 gledatelja u Gradskoj dvorani zadovoljno je večerašnjom utakmicom Izviđača u susretu s Krivajom iz Zavidovića.

Posve korektna i borbena utakmica uz živahnu publiku, slobodno se može reći, navješćuje očiglednu budućnost trenutačne momčadi Izviđača koja će tijekom sezone, ako nastavi s ovim igrama, sigurno krenuti prema vrhu tablice.

Izviđač je gotovo tijekom cijelog susreta vodio da bi rezultat u 45 minuti glasio 26:20, a u 54 minuti 29:24.

Od igrača treba izdvojiti vratara Josipa Kvesića s nekoliko odličnoh obrana, a od igrača u polju, Matića, Hercega, Dominikovića, Borasa i S. Burića.

Publika kao i obično u domaćem korektnom elementu, pozdravila je pljeskom svaki športski potez, ali i znala izgrditi večerašnje nesigurne suce i gostujućeg nervoznog trenera, koji je probao sve rukometne obrane, ali bez uspjeha za Krivaju.