Porast broja blokiranih računa, više od 500 s područja Ljubuškog

ljubuski.info

U BiH je blokirano 92.429 računa poslovnih subjekata, a 50.647 poduzeća imaju blokiran bar jedan račun, podaci su Središnje banke BiH. Riječ je o ažuriranim podacima o blokiranim računima poslovnih subjekata u BiH, zaključno s jučerašnjim danom.

Tijekom tri dana ove godine blokirano je 10 računa poslovnih subjekata.

I u ovom mjesečnom izvjeću o blokiranim računima u Registru transakcijskih računa Banke, koji sadrži 3.694 stranice, kao i ranije, navedene su pravne osobe iz različitih oblasti, među kojima gospodarska poduzeća, zdravstvene organizacije, udruge, zadruge, subjekti koji se bave uslužnim djelatnostima, sportske organizacije.

U prošlom izvješću Središnje banke od 3. prosinca, broj blokiranih računa poslovnih subjekata iznosio je 92.190, dok je 50.546 poduzeća imale bar jedan blokiran račun.

U prvom izvješću Središnje banke, objavljenom početkom studenog 2012. godine, broj blokiranih računa poslovnih subjekata u BiH iznosio je 58.038, dok su 35.694 tvrtke imale bar jedan blokiran bankarski račun.

Pogledajte popis svih blokiranih računa, prema evidenciji Središnje banke BiH.

Popis blokiranih računa (10 MB - PDF)

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari