RK Borac - HR Izviđač Mi Grupa 39:29 (18:16)

U Banjaluci pred više od 1200 gledatelja od kojih su barem polovinu činili najvatreniji navijači Borca, Lešinari, Izviđač nije uspio iznenaditi.

U odličnom otvaranju susreta Izviđač je kontrolirao igru i rezultat, prednost je iznosila čak i po 4 gola razlike koja se počela topiti pred sam kraj poluvremena gdje je domaćin serijom 4:1 preuzeo vodstvo i otišao na odmor sa dva gola prednosti(18:16).

U drugom poluvremenu "jednosmjerna ulica", igrala je samo domaća ekipa koja je u 50. minuti imala čak deset golova prednosti. Kod igrača Borca najbolji su bili Đukić i Trivundža s po 8 pogodaka dok je kod Izviđača Burić imao isti učinak.

Nakon ovog teškog poraza, Izviđač već u subotu na domaćem terenu očekuje RK Čelik u sklopu 4. kola. Susret će se odigrati u Gradskoj športskoj dvorani sa početkom u 20:00h.