Nastavljena 8. MNL Unitrade

Na Centru malih športova u Ljubuškom sinoć su odigrane tri utakmice turnira Unitrade 8. MNL naseljenih mjesta općine Ljubuški. Prolog i Grab su deklasirali protivnike a pobjedu nad Studencima je ostvarila momčad Ljubuški/Stube.

  1. Prolog - Vitina/Odut 8:3
      1-0 Mile Herceg, 2- Goran Dodig, 3-0 Mile Herceg, 4-0 Tomo Herceg, 4-1 Željko Roso, 4-2 Ante Baraban, 4-3 Tomislav Roso, 5-3 Goran Dodig, 6-3 Mile Herceg, 7-3 Goran Dodig, 8-3 Goran Dodig
  2. Grab - Šipovača 6:0
    • 1-0 Ivica Živkušić, 2-0 Zvonimir Markotić, 3-0 Zrinko Markotić, 4-0 Antonio Bebić, 5-0 Antonio Bebić, 6-0 Željko Pavlak
  3. Ljubuški Stube - Studenci 5:3
    • 1-0 Dragan Džolić, 1-1 Marin Barišić, 2-1 Josip Bulić, 3-1 Saša Rogić, 3-2 Nikica Dragičević, 3-3 Zvonimir Barišić, 4-3 Zvonimir Barišić, 5-3 Dragan Džolić

Lista strijelaca:

  • 8. Željko Roso ( Vitina/Odut ),
  • 6. Drago Jelavić ( Teskera ), Marko Čolak ( Grljevići ), Andrija Petrović ( Klobuk ), Zrinko Markotić ( Grab ), Mile Herceg, Goran Dodig ( Prolog ),
  • 4. Veselko Nižić( Crveni Grm ), Marko Petrović ( Klobuk ), Ilija Mišetić, Vinko Kolak ( Veljaci ), Marin Vidović ( Predgrađe ),
  • 3. Vinko Čuljak ( Vojnići ), Saša Rogić (Ljubuški/Stube ), Ivan Bebek ( Šipovača ), Mate Grbavac ( Humac ), Marijan Mandić ( Hardomilje ), Danijel Barbarić ( Klobuk ), Marin Barišić, ( Studenci ), Tomo Herceg ( Prolog )....
  • 2. Marin Majić, Drago Babić, Ivan Majić ( Vitina ), Marko Medak, Franjo Šaravanja, Vinko Medić ( Ljubuški Gornji grad ), Dario Antić, Vjekoslav Petrović, ( Klobuk ), Jakov Bezer ( Teskera ), Radoslav Bunoza ( Radišići ), Mirko Paradžik, ( Predgrađe ), Mateo Šimić, Ante Puljić ( Humac ), Stojan Herceg, ( Prolog ), Josip Jelinić, Marko Rupčić, ( Hardomilje ), Dragan Džolić, Josip Bulić (Ljubuški/Stube ), Rudolf Bebek ( Veljaci ), Damir Pavlović, Marin Barišić, ( Studenci ), Marko Vasilj. Hrvoje Josip Vidović, Milan Vučić ( Cerno/Crnopod/Miletina ), Matej Nižić, Damir Petrušić ( Crveni Grm ), Antonio Ćutuk ( Vojnići ), Ante Biško ( Vitina/Odut ), Rade Čolak, Deni Ševo ( Grljevići ), Ivica Živkušić, Antonio Bebić ( Grab ),
  • 1. Marko Medić, Dragan Zarić, Drago Pehar ( Ljubuški Gornji grad ) Marko Rupčić, Tomo Bubalo ( Hardomilje ), Darko Šiljeg, Vinko Lauc, Tomo Puljić, Ante Granić, Ivan Lauc, Anton, Matijašević ( Vašarovići ), Branko Zadro, Franjo Babić ( Vitina ), Zvonimir Petrović, Ante Međugorac, Mate Čuljak ( Klobuk ), Josip Elez, Ivan Nižić. ( Cerno/Crnopod/Miletina ) Marko Dodig, Mario Gadže, Nikola Granić ( Teskera ), Mate Pehar, Matej Skoko, ( Humac ), Mate Bukmir, ( Veljaci ), Marko Medić, Slavko Koroman, Zdenko Šunjić ( Radišići ) Božo Miličević, Tijo Pilatić, Patrik Pilatić ( Otok/Grabovnik ), Nikola Nižić, (Ljubuški/Stube ), Blaž Lauc, Mile Dugandžić, Boris Luburić, Zvonimir Barišić, Nikica Dragičević ( Studenci ), Branimir Vukojević ( Šipovača ) Ivan Jurić, ( Prolog ), Željko Pavlak, Zvonimir Markotić ( Grab ), Franjo Grizelj ( Predgrađe ), Ante Baraban, Tomislav Roso( Vitina/Odut ).

Raspored za utorak 2. kolovoza 2011.

  • Humac - Veljaci 20:30
  • Teskera - Otok/Grabovnik 21:30
  • Radišići - Pregrađe 22:30
Radio Ljubuški [ Generalni medijski pokrovitelj ]

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari