Odigrane utakmice 8. MNL naseljenih mjesta općine Ljubuški

Sinoć je na Centru malih športova u Ljubuškom nastavljeno natjecanje u 8. MNL naseljenih mjesta općine Ljubuški. Cerno/Crnopod/Miletina je svladala Grljeviće, Crveni Grm Studence a Klobuk i Prolog su igrali neriješeno.

Skupina A:

  • Grljevići – Cerno/Crnopod/Miletina 1 : 5 (0 : 3)
    • 0:1 - Hrvoje Josip Vidović, 0:2 - Marko Vasilj, 0:3 - Milan Vučić, 0:4 - Josip Elez, 0:5 - Marko Vasilj, 1:5 - Ivan Nižić ag.

Tablica –Skupina – A

  1. Cerno/Crnopod/Miletina 2 2 0 0 6 : 1 6
  2. Grljevići 3 2 0 1 7 : 7 6
  3. Vitina 2 1 0 1 4 : 4 3
  4. Hardomilje 2 0 1 1 5 : 7 1
  5. Vašarovići 3 0 1 2 6 : 9 1

Skupina B:

  • Crveni Grm – Studenci 3 : 2 (0 : 1)
    • 0:1 - Boris Luburić, 1:1 - Veselko Nižić, 2:1 - Matej Nižić, 2:2 - Damir Pavlović, 3:2 - Veselko Nižić.

Tablica –Skupina – B

  1. Studenci 2 1 0 1 6 : 4 3
  2. Grab 1 1 0 0 3 : 1 3
  3. Crveni Grm 2 1 0 1 5 : 5 3
  4. Ljubuški/Stube 2 1 0 1 4 : 5 3
  5. Šipovača 1 0 0 1 1 : 4 0

Skupina C:

  • Klobuk – Prolog 4 : 4 (2 : 3)
    • 0:1 - Mile Herceg, 0:2 - Mile Herceg, 1:2 - Danijel Barbarić, 1:3 - Tomo Herceg, 2:3 - Vjekoslav Petrović, 3:3 - Andrija Petrović. 4:3 - Vjekoslav Petrović, 4:4 - Goran Dodig

Tablica – Skupina – C

  1. Klobuk 3 2 1 0 16:10 7
  2. Prolog 2 1 1 0 10 : 4 4
  3. Ljubuški/Gornji Grad 2 1 0 1 4 : 6 3
  4. Vitina - Odut 1 0 0 1 3 : 5 0
  5. Vojnići 2 0 0 2 3 : 11 0

Lista strijelaca:

  • 6. Drago Jelavić (Teskera)
  • 4. Marko Čolak (Grljevići), Andrija Petrović (Klobuk),
  • 3. Vinko Čuljak (Vojnići), Marko Petrović, Zrinko Markotić (Grab), Veselko Nižić(Crveni Grm), Mile Herceg, (Prolog)
  • 2. Marin Majić (Vitina), Marko Medak (Ljubuški Gornji grad), Željko Roso (Vitina/Odut), Dario Antić, Vjekoslav Petrović, Danijel Barbarić (Klobuk), Jakov Bezer (Teskera), Radoslav Bunoza (Radišići), Mirko Paradžik, Marin Vidović (Predgrađe), Mateo Šimić, Mate Grbavac, Ante Puljić (Humac), Stojan Herceg, Goran Dodig, Tomo Herceg (Prolog), Josip Jelinić, Marijan Mandić (Hardomilje), Saša Rogić (Ljubuški/Stube), Ilija Mišetić, Vinko Kolak (Veljaci), Damir Pavlović (Studenci), Marko Vasilj. Hrvoje Josip Vidović (Cerno/Crnopod/Miletina), Matej Nižić (Crveni Grm)
  • 1. Rade Čolak, Deni Ševo (Grljevići), Marko Medić, Franjo Šaravanja (Ljubuški Gornji grad) Marko Rupčić (Hardomilje), Darko Šiljeg, Vinko Lauc, Tomo Puljić, Ante Granić, Ivan Lauc, Anton, Matijašević (Vašarovići), Branko Zadro, Ivan Majić (Vitina), Zvonimir Petrović, Ante Međugorac(Klobuk), Ante Biško (Vitina/Odut), Josip Elez. Milan Vučić (Cerno/Crnopod/Miletina) Marko Dodig, Mario Gadže (Teskera), Mate Pehar, Matej Skoko, (Humac), Mate Bukmir, (Veljaci), Marko Medić, Slavko Koroman (Radišići) Božo Miličević (Otok/Grabovnik), Nikola Nižić, Josip Bulić (Ljubuški/Stube), Marin Barišić, Blaž Lauc, , Mile Dugandžić, Boris Luburić (Studenci), Ivan Bebek (Šipovača) Ivan Jurić, (Prolog)

Liga mladih

Skupina A:

  • Vašarovići – Proboj 8 : 0 (3 : 0)
    • 1:0 - Mateo Vegar, 2:0 - Kristijan Puljić , 3:0 - Mateo Vegar. 4:0 - Ivan Puljić, 5:0 - Josip Puljić, 6:0 - Mihael Matijašević, 7:0 - Anton Matijašević, 8:0 - Mario Puljić

Lista strijelaca:

  • 4. Ante Kraljević (Ljubuški),
  • 3. Robert Nuić (Cerno/Crnopod), Mateo Vegar (Vašarovići)
  • 2. Antonio Vučić (Cerno/Crnopod), Željko Kozina (Studenci), Mario Puljić, Kristijan Puljić, Anton Matijašević, Ivan Puljić (Vašarovići)
  • 1. Marin Jurkovć (Cerno/Crnopod, Mladen Dragičević (Studenci), Marijo Herceg (Prolog) Franjo Čolak (Radišići), Franjo Šaravanja (Ljubuški), Luka Vukojević, Mijo Matić (Veljaci) Josip Puljić, Mihael Matijašević (Vašarovići).

Raspored utakmica za ponedjeljak 25. srpnja 2011.

  • 19:00 - Veljaci - Ljubuški (Liga mladih)
  • 19:30 - Studenci – Prolog (Liga mladih)
  • 20:30 – Vitina/Odut – Vojnići (3. kolo – C)
  • 21:30 – Studenci – Grab (3. kolo – B)
  • 22:30 – Šipovača – Crveni Grm (3. kolo – B)
Radio Ljubuški [ Generalni medijski pokrovitelj ]

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari