Cjeloviti raspored "Unitrade" 8. MNL naseljenih mjesta općine Ljubuški

Prenosimo cjeloviti raspored kvalifikacijskih natjecanja lige "Unitrade" 8. MNL naseljenih mjesta općine Ljubuški u obadvije natjecateljske kategorije:

Četvrtak 14.07.2011. god.

  • 20:30. Vitina – Vašarovići ( 1.kolo A )
  • 21:30. Grljevići – Hardomilje ( 1. kolo A )
  • 22:30. Ljubuški G.grad – Vojnići ( 1. kolo C )

Petak 15.07.2011. god.

  • 20:30. Klobuk – Vitina/Odut ( 1.kolo C )
  • 21:30. Teskera – Humac ( 1. kolo D )
  • 22:30. Radišići – Veljaci ( 1. kolo D )

Ponedjeljak 18.07.2011. god.

  • 20:30. Predgrađe – Otok/Grabovnik ( 1.kolo D )
  • 21:30. Ljubuški/Stube – Crveni Grm ( 1. kolo B )
  • 22:30. Studenci – Šipovača ( 1. kolo B )

Utorak 19.07.2011. god.

  • 20:30. Vašarovići – Grljevići ( 2.kolo A )
  • 21:30. Cerno/Crnopod/Miletina – Vitina ( 2. kolo A )
  • 22:30. Vojnići – Klobuk ( 2. kolo C )

Srijeda 20.07.2011. god.

  • 20:30. Prolog – Ljubuški G.grad ( 2.kolo C )
  • 21:30. Humac – Otok/Grabovnik ( 2. kolo D )
  • 22:30. Veljaci – Predgrađe ( 2. kolo D )

Četvrtak 21.07.2011. god.

  • 20:30. Teskera – Radišići ( 2.kolo D )
  • 21:30. Crveni Grm – Studenci ( 2. kolo B )
  • 22:30. Grab – Ljubuški/Stube ( 2. kolo B )

Petak 22.07.2011. god.

  • 20:30. Grljevići – Cerno/Crnopod/Miletina ( 3.kolo A )
  • 21:30. Hardomilje – Vašarovići ( 3. kolo A )
  • 22:30. Klobuk – Prolog ( 3. kolo C )

Ponedjeljak 25.07.2011. god.

  • 20:30. Vitina/Odut – Vojnići ( 3.kolo C )
  • 21:30. Studenci – Grab ( 3. kolo B )
  • 22.30. Šipovača – Crveni Grm ( 3. kolo B )

Utorak 26.07. 2011. god.

  • 20:30. Radišići – Humac ( 3.kolo D )
  • 21:30. Predgrađe – Teskera ( 3. kolo D )
  • 22:30. Otok/Grabovnik – Veljaci ( 3. kolo D )

Srijeda 27.07.2011.god.

  • 20:30. Cerno/Crnopod/Miletina – Hardomilje ( 4.kolo A )
  • 21:30. Vitina – Grljevići ( 4. kolo A )
  • 22:30. Ljubuški G.grad – Klobuk ( 4. kolo C )

Četvrtak 28.07.2011. god.

  • 20:30. Prolog – Vitina/Odut ( 4.kolo C )
  • 21:30. Grab – Šipovača ( 4. kolo B )
  • 22:30. Ljubuški/Stube – Studenci ( 4. kolo B )

Ponedjeljak 01.08.2011. god.

  • 20:30. Humac – Veljaci ( 4.kolo D )
  • 21:30. Teskera – Otok/Grabovnik ( 4. kolo D )
  • 22:30. Radišići – Predgrađe ( 4. kolo D )

Utorak 02.08.2011. god.

  • 20:30. Hardomilje – Vitina ( 5.kolo A )
  • 21:30. Vašarovići – Cerno/Crnopod/Miletina ( 5. kolo A )
  • 22:30. Šipovača – Ljubuški/Stube ( 5. kolo B )

Srijeda 03.08.2011. god.

  • 20:30. Crveni Grm – Grab ( 5.kolo B )
  • 21:30. Vitina/Odut – Ljubuški G.grad ( 5. kolo C )
  • 22:30. Vojnići – Prolog ( 5. kolo C )

Četvrtak 04.08.2011. god.

  • 20:30. Predgrađe – Humac ( 5.kolo D )
  • 21:30. Otok/Grabovnik – Radišići ( 5. kolo D )
  • 22:30. Veljaci – Teskera ( 5. kolo D )

Raspored utakmica MNL naseljenih mjesta općine Ljubuški za mlađe uzraste 2011.godine:

Ponedjeljak 18.07.2011. god.

  • 19:00. Vašarovići – Radišići ( 1. kolo A )
  • 19:30. Proboj – Cerno/Crnopod ( 1. kolo A )

Utorak 19.07.2011. god.

  • 19:00. Veljaci – Studenci ( 1. kolo B )
  • 19:30. Ljubuški – Prolog ( 1. kolo B )

Srijeda 20.07.2011.god

  • 19:00. Radišići – Proboj ( 2.kolo A )
  • 19:30. Cerno/Crnopod – Vašarovići ( 2. kolo A )

Četvrtak 21.07.2011. god.

  • 19:00. Studenci - Ljubuški ( 2. kolo B )
  • 19:30. Prolog – Veljaci ( 2. kolo B )

Petak 22.07.2011. god.

  • 19:00. Radišići - Cerno/Crnopod ( 3. kolo A )
  • 19:30. Vašarovići – Proboj ( 3. kolo A )

Ponedjeljak 25.07.2011. god.

  • 19:00. Studenci – Prolog ( 3. kolo B )
  • 19:30. Veljaci – Ljubuški ( 3. kolo B )
Radio Ljubuški [ Generalni medijski pokrovitelj ]

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

ljubuski.info
Odnos vlasti prema istinskim braniteljima Zaboravljeni branitelj br.690
ljubuski.info
Kada ovce utihnu Ružica Zeljko
ljubuski.info
Kad Zoki prekuca igricu Igor Božović | bljesak.info

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari