NK Bigeste - NK HAŠK Zagreb 1:2

NK Bigeste je na SRC Babovac odigrao i drugu pripremnu utakmicu. Protivnik je bio hrvatski drugoligaš NK HAŠK iz Zagreba. Utakmica je okončana rezultatom 1:2. NK Bigeste je u ovu utakmicu ušao puno hrabrije i sa više ambicija nego u utakmici protiv NK Dugopolja. Rezultat takve igre je bilo ravnopravno poluvrijeme u kojem nije bilo puno prigoda za postizanje pogodaka.

Prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:1 što je bio i realan odnos snaga. Gol za domaću momčad je postigao Vinko Lauc na asistenciju Ivice Živkušića. Inače Vinko Lauc je jedan od igrača iz nove generacije koja kuca na vrata prve momčadi (Mateo Kraljević, Fabijan Kraljević, Mile Boto, Marko Bošnjak…) i ima samo 16 godina.

Drugo poluvrijeme je donijelo malo dinamičniju igru u kojoj je momčad NK HAŠK-a bila spretnija i postigla pogodak koji je rezultatski riješio utakmicu.

NK Bigeste svoju slijedeću pripremnu utakmicu igra u subotu na SRC Babovac gdje će ugostiti FK Mladost iz Gacka, člana prve lige RS.