NK Sloga Ljubuški - NK Kamešnica 4:0

U 14. kolu Druge lige FBIH na stadionu Babovac teško je stradala ekipa NK Kamešnice. NK Sloga je bolje otvorila utakmicu da bi već u 3. minuti prizemnim udarcem sa vrha šesnaesterca Jakov Bezer svladao gostujućeg vratara. Domaći su dominirali i stvarali prilike dok se Kamešnica uglavnom branila i čekala priliku iz kontranapada. Sudac je dobro reagirao pustivši prednost domaćih u 28. minuti kad je Puljić iskosa prevario cijelu obranu gostiju i uposlio Anela Delalića koji sa 7 metara gađa praznu mrežu za 2:0.

Igrači NK Kamešnice su djelovali izgubljeno te su kapitulirali još jedanput u 1. poluvremenu. Nakon kornera domaćih u 41. minuti kojeg je izveo Hrvoje Jelčić najbolje se snašao Anel Delalić koji zabija glavom za konačnih 3:0 u prvom poluvremenu.

NK Sloga je u drugo poluvrijeme krenula opreznije i defanzivnije što je rezultiralo otvaranjem gostiju koji su prvi put uputili udarac u okvir vrata tek u 51. minuti, ali je na mjestu bio Mišo Pavlović koji je i u nastavku sjajnim obranama u 3 navrata spasio Ljubušake. Do kraja smo vidjeli otvorenu igru gdje su se NK Sloga bolje snašla da bi u 84. minuti još jednom se u strijelce upisao Anel Delalić za svoj hat-trick i konačnih 4:0. U slijedećem kolu ekipa NK Sloga Ljubuški gostuje kod NK Tomislava u Tomislavgradu.