Izviđač - Bosna 35:26 (11:10)

Izviđač je u drugom poluvremenu utakmice pregazio visočku Bosnu i pobjedom od 35:26 zasjeo na prvo mjesto Premier rukometne lige BiH.

Prvo poluvrijeme utakmice je proteklo u čvrstoj i nervoznoj igri u kojoj se zbog mnoštva zicera Izviđač nije uspio odlijepiti od Bosne. Kod rezultata 9:6 promašeno je nekoliko zicera tako da Bosna dolazi na kraju poluvremena do rezultata 11:10.

Drugo poluvrijeme Izviđač igra furiozno te deklasirao Bosnu brzim rukometom kojeg igrači iz Visokog nisu mogli pratiti.

HRK Izviđač MI GRUPA - Bosna Prevent Visoko - 35:26 (11:10)

Najbolji kod Izviđača: braća Burići, Boras, Lovrinović, Gruičić, Mucić i u obrani odlični Matić.

Utakmicu je pratilo oko 500 gledatelja.Skauti odlični. S ekipom Bosne pristiglo je dvadesetak navijača tako da se u dvorani stvorila prava navijačka atmosfera.