Odgođeno suđenje Denisu Buntiću zbog obiteljskog nasilja

ljubuski.info

Odgođeno je prvo ročište bivšem hrvatskom rukometnom reprezentativcu Denisu Buntiću za nasilje u obitelji i nedopušteno držanje oružja. Kako Index neslužbeno doznaje, početak suđenja je odgođen zbog odsustva suca Darija Stanića.

Prvo ročište trebalo je biti održano 13. svibnja na Općinskom sudu u Širokom Brijegu. Na upit sud zašto je odgođen početak suđenja, kada će odrediti novi datum te zbog kojeg razloga je izočan sudac, odgovorila je predsjednica suda Ivanka Kopilaš.
Glavna rasprava u predmetnoj stvari bit će odgođena zbog odsustva postupajućeg suca. Razlog odsustva je bolovanje. Novi termin održavanja glavne rasprave bit će poznat nakon povratka suca na rad,

Klara Buntić: Naučila sam da pravda dolazi sporo

Dan uoči zakazanog početka suđenja, o odgodi je telefonski obaviještena i Klara Buntić, koja je u rujnu 2023. prijavila sada već bivšeg supruga zbog brutalnog premlaćivanja u obiteljskoj kući kod Ljubuškog.
Odgoda glavne rasprave u zadnji trenutak me ne iznenađuje. Nažalost, već sam naučila da pravda dolazi sporo. Bez obzira na odgode i odugovlačenja, ostat ću ustrajna i neću odustati dok se pravda ne ostvari, kazala je Klara Buntić.

Podsjetimo, prošli je tjedan sudac Darijo Stanić donio odluku o isključenju javnosti, a da prethodno nije održano ročište na kojem bi stranke i branitelji mogli iznijeti svoja stajališta prije donošenja rješenja o isključenju javnosti.

S obzirom na to da je iz predmetne optužnice razvidno da je predmetnim kaznenim djelom oštećena Klara Buntić te zbog prirode kaznenog djela, sud cijeni da je opravdano isključivanje javnosti za cijeli tijek trajanja postupka kako bi se zaštitili interesi oštećene Klare Buntić kao i osobni život optuženika, radi čega je po prijedlogu obrane, a i po službenoj dužnosti pokrenut postupak isključenja javnosti iz suđenja u ovom predmetu, navodi u obrazloženju odluke sudac Darijo Stanić.

Optužbe za obiteljsko nasilje i arsenal oružja u kući

Buntića se tereti da je u rujnu 2023. godine, pod utjecajem alkohola, u obiteljskoj kući kod Ljubuškog ugrožavao tjelesnu cjelovitost i duševno zdravlje supruge i maloljetnog djeteta. U istrazi je pronađen i arsenal oružja u njegovoj kući, što je dodatno otežalo njegovu pravnu situaciju.

Sad već bivša supruga prijavila ga je policiji 22. rujna 2023. zbog brutalnog premlaćivanja, koje se dogodilo u obiteljskoj kući kod Ljubuškog pred njihovim devetomjesečnim djetetom. Nakon što je uspjela pobjeći iz kuće, slučaj je odmah prijavila policiji.

Unatoč ozbiljnosti optužbi, Općinski sud u Ljubuškom, na kojem je dugogodišnja zaposlenica Buntićeva majka, više puta je odbio prijedlog tužiteljstva za određivanje istražnog zatvora.

Sudac Filip Šaravanja, koji vodi predmet, nije odgovorio na upite o razlozima takve odluke, a Buntić je ostao na slobodi uz mjere opreza, uključujući zabranu prilaska i psihosocijalno liječenje.

Klara Buntić je u više navrata javno svjedočila o zlostavljanju i istaknula da strahuje za svoj život. Buntića je prijavila i za otuđivanje njezinih i djetetovih dokumenata, a komunikacija između bivših supružnika odvija se isključivo preko odvjetnika.

index.hr

Glas naroda

Sudac se više neće ni vraćat sa odmora tako da je i suđenje završeno.

Kad će proces za Klaru kad je bivšeg momka napala. Nasilnica prijavljuje nasilje. Mediji o tome šute. Muškarci su žrtve od ovog slučaja i općenito jer trpe svako zlostavljanje a jedino se protiv muškaraca podižu tužbe. Žene su zaštićene. Može Klara očekivati protiv sebe suđenje jer je bila nasilnica. Nema dvostruki mjerila i zakona, svi su pred zakonom isti.

Ma Klara je teski narcis i manipulator i cura je za lijecenje, takvi je pun Ljubuski zenskih samo sto se kriju iza lijepih lica i tijela a iznutra trulez da ne moze biti gori i onda kazu ozeni se

nije nitko denisa puškom tjerao prema njoj , tako da vam priča ne stoji , ja poznam denisa cijeli život i tvrdim da od 42 godine života 25 godina pije nemilice i da kad se naloće da se promjeni toliko da nemože ni prepoznat nekoga kamo li da je priseban , vaša priča je prozirna znao je denis jako dobro koga ženi i kome djete pravi zato nemojte nevinašce od njega praviti , on birao sada neka se i sa problemima bavi , najpametnija je tu bivša žena bila bila tu sa njim dok se po europi putovalo i trošilo i ćao

Od tih uspješnih rukometaša iz Ljubuškog jedino je Alilović normalan

Mirko je seosko dite.Zna šta je i orat i kopat i ovce i krave čuvat.I sve sa radom sticat.

Nemore mirko alilovic vode dodat denisu, denis koliko god ga blatite i pricate tako o njemu on je gospodin za razliku od ovoga , denis negleda sebe niti je ikad gledao zato je se doveo do ovoga , a vi ste samo babe komentarori koji gledaju neku seriju i komentiraju juana i esmeraldu…. Denise zna nas dosta tko si i kakav si , zivio ljudino

Alilović se dobro oženio samo ona njegova nije kao ova moja.

tu si upravu, zena ga nasla (zbog para) posten Mirko.

1. Znala je i ona Denisa. 2. On onoliki da ju je udario 8i danas bi jadna ležala u bolnici Tako da ni tvoja priča ne drži vodu.

Lako ga je blatit skriven iza nicka, pa pajdo predstavi se imenom da i on zna tko si ti. Možda bi i on i tebi imao šta reć

Golman Šola ga zvao Šrek pa mu nije smio ništa reći, ali zato se samo iživljava slabijim spolom.

Pitaj Vorija kako je prošla na prvom trening u?!

Jel ti Nizama bila zaštičena

Niste odavno

Već smo do sada shvatili da ovim ljudima ne sudi SUD nego mediji.. Mediji su stvorili takav pritisak na sud da ljudi danas završe u zatvoru radi obične kućne prepirke. Sramota za pravosuđe u ŽZH..

najbolje je onda po tebi vratiti se 50 godina unazad pa šutjeti radi sela , zašto mediji ne razapinju ostale ljude svakodnevno , trebao je samo biti malo pametniji ništa drugo , ako vidiš da ne ide nemoraš ženu prebiti , nego razvedeš se i gotovo , samo njega sram bilo već drugi razvod , znači već to pomalo postaje pravilo ne može biti baš da svaka ne valja a on anđeo

Ne znam ja šta je bilo prije 50 godina ali znam da danas kamenjarke psihički zlostavljaju muževe..

Ako si tako uvjeren, sigurno ti je i žena taka. Momci, sami ste ih birali! Nemate se šta žalit! Nije vam nitko kriv što razmiljate krivom glavom.

Sta je bilo prihe 50 ili vise godina znamo svi iz razni prica ili samih iskustava . Bilo tko. Tko brani OVISNIKA bilo o alkoholu ili kocki ili drugi . TAJ nezna da takav covjek psihicki nije uopce zdrav. To su psihicki bolesnici. Tko ima takvu osobu za zivotnog druga bolje mu ziv lec u grob nego zivit s istim

15.30.54 eh, ljepše leći pa onda razmisliti. što se ne gleda prije, ako nevalja, biži. ako je tek u braku počeo piti, kockati i sve ostalo, onda nije sam kriv.

Što vidite na ovoj fotografiji? Ja vidim da se Klara okrenula od muža gotovo sa prezirom. Svaka prava žena gleda u oči, grli i ljubi muža, tako i muž ženu, pokuša ga popraviti ako ima poroke. A i rastava nije sramota danas. Ovo povlačenje po medijima i sudovima valjda Klari skuplja lajkove od kojih ima koristi, neku umišljeni ugroženu zvijezdu koju je progonio muž bivši rukometaš HR reprezentacije, koju najednom trebaju svi sažalijevati. Interesantno je da se o tome najviše piše u srbijanskim medijima.

Mene zanima jel im bilo drugo crkveno vinčanje. Jerbo sve su to Rvati katulici sa Porše voze tablicama šejtanskih brojeva 666.

Znaći razvićeš da imaš milione i same te kamenjarke te spopadaju dan noć.

Vidi se saslike daga obozava,gubice ko u kenje aokrenula glavu od njega bas je cool

Slika govori više od tisuću riči .Vidiću ja i svoje slike malo detaljnije

Pitat ce starost gde je bila mladost

Starost je dom ta neće ih djeca u kući

Problem je to što po Ljubuškom nema neuropsihijatra i to nekoliko njih i centar za liječenje ovisnosti, alkohola i droge. Svi su zdravi bez mana u Ljubuškom a koliko ima PTSP invalida voze auta i naoružani. I još dovesti egzorcista iz Vatikana da išćeruje đavle iz ženskih po Ljubuškom.

E to to da isceruje djavle pogotovo iz ovi svetica sto odaju po gradu i glume neke p, a jadne do bola

To triba išćerivat đavle iz ženskih. Vidiš kad dohaka i međedu naskoči.

Cura je lijepa i zgodna šteta što je svoju budućnost upropastila sa pijanom propalicom.

I onaj ko je lijep i zgodan, vrijeme ce ga satrati tako da, nema od toga nista ako musko gleda samo to, brak je vec zagarantiran da ce propast

Eto neki svjedoci javljaju da su bili na piću, a ovdje piše da komuniciraju isključivo preko odvjetnika. Netko laže.

Nije joj smetalo voziti Porsche sa 666?

Tko je vidija da to đavlu smeta.

Mogla je imati milione, ali to neće nikada sa pijanicom. Problem je to što su cure površne i plitke gledaju samo kratkoročno.

Koda one gledaju na dulje staze maksimalno na jedan dan.

Svašta u Božijoj bašti.

Jes veliki gazda kad je osta bez para ova znala to i odman ga ostavila.

Ajmo mi ovdje organizirati online suđenje. Neka se jave optuženi i tužiteljica da li pristaju?

Alilović je legenda i obiteljski čovjek. Srećom nije sponzorušu oženio.

Da je ovo bilo u Americi ili Njemačkoj ovaj lik bi bio već na dugogodišnjoj robiji. Zato se kradezeovci plaše zakona i pravne države ko đava križa.

Što je tražila to je i dobila.

Kamenjarke su to bolan. Crna pogibija tko sa njima ima posla.

Ne treba njima sudjenje. Svi Ovisnici su osudili sami sebe. Zdravog mozga oni svi NEMAJU

Ovi rukometaši su prava sirotinja. Šta bi bilo da je u Ljubuškom nogometni klub sa milionerima kakav bi unda tek bio belaj.

Tko je ovako gura jebote

koliko se u ljubuškom nakotilo lopova , egoista , prevaranata , lažova i sotona , da mu ne može pomoći ni da papa leon sa kamaderom polijeva svetom vodom po ljubuškom

Slažem se.
Odgođeno suđenje Denisu Buntiću zbog obiteljskog nasilja
Napomena:

Stavovi iznešeni u komentarima nisu stavovi uredništva.

Sve neprimjerene komentare ćemo načelno ukloniti. Ukoliko isto propustimo javite nam se putem kontakt obrasca ili e-pošte info[at]ljubuski.info

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari