Dva boksačka zlata

Na juniorskom prvenstvu BiH u boksu koje je održano u Banovićima, u srednjoj kategoriji do 75 kg, boksao je Krešimir Dedić, član BK Ljubuški i osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Prvog dana natjecanja, 17.travnja, Krešimir je u teškoj i izjednačenoj borbi na bodove svladao boksača Slavije iz Banja Luke, Nebojšu Poletana, odlukom sudaca 2:1.

U finalu se sastao s boksačem Čelika iz Zenice Denisom Savićem. Istog je u prvoj rundi jakim napadima deklasiro tako da je sudac Majstorović iz Banja Luke morao prekinuti borbu. Dedić je zasluženo osvojio prvo mjesto i postao šampion u srednjoj kategoriji.

U isto vrijeme održavalo se natjecanje u ženskoj konkurenciji. Članica BK Ljubuški Nikolina Čuljak, trijumfirala je u kategoriji do 64 kg i tako Ljubuškom donijela još jedno zlato.