Odlična utakmica i pobjeda Izviđača nad Borcem 28:24 (17:13)

Više nego zaslužena pobjeda Izviđača nad Borcem iz Banja Luke u kup utakmici mogla je biti i izraženija s obzirom na tri promašena sedmerca. Bila je to tvrda i žestoka utakmica dvije momčadi dinamičnog rukometa.

Što se tiče Izviđača mora se priznati da je momčad zdravo igrački napaljena i ne respektira protivnike. Pozitivno je da i nakon kratkih igračkih padova nema predaje. U prvom poluvremenu Izviđač je stekao 4 gola prednosti solidnom obranom i odličnim napadom. Od 25 minute Borac nije postigao gol.

Drugo poluvrijeme je počelo zatajenjem napada Izviđača sve do 39. minute i izjedna čenja rezultata na 17:17. Potom slijedi igra kao furija i odlazak na 5 golova prednosti 24:19, koja je zadržana do kraja. Borac iz Banja Luke se predstavio kao dobra momčad s nekoliko bivših igrača Izviđača (Ilić, Jaškić, Karačić) Kod Izviđača najbolji igrači braća Burić, Matić, Gruičić, Lovrinović i Dominiković, a kod Borca Panić i Međedović. Uzvrat se igra 19. ili 20. ožujka u Banja Luci.