Četiri zlata za mlade boksače Ljubuškog

Prvog i drugog listopada 2021. godine Boksački klub Ljubuški sudjelovao je na Državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine u olimpijskom boksu u Sokocu u Republici Srpskoj.

Boksački klub Ljubuški su u konkurenciji mladih predstavila tri boksača i jedna boksačica.

U kategoriji do 52 kg prvo mjesto osvojio je Leon Vranješ. U kategoriji do 56 kg prvo mjesto osvojio je Darko Boras. U kategoriji do 66 kg prvo mjesto osvojio je Marko Brkić, a boksačica Nikolina Paradžik u kategoriji do 75 kg osvojila je također prvo mjesto.

Svi navedeni članovi su osvojili i zlatne medalje i time postali članovi Reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Boksački klub Ljubuški

Glas naroda

Svaka čast trenerim i ekipi

Samo kod nas ovakav uspjeh prodje nezapamćeno.

Volio bi viditi ovu curu s katom u ringu, dok nju ne pobjedi ne pije joj vode da je drzavna prvakinja!!

Ljubuški ima samo jednu boksačicu a to je mala Vištica .. Ova druga mora još pure jesti da skupi 6% borbi koje ima Vištica ..

To bi volio pogledati, nije ova Kati ni do koljena...Ih mirina škola, kakav si ti trener vodis klub dvajest i kusur godina, a nisi u stanju uloziti u opremu, i bosanac ka bosanc!!!