Izviđač u posljednjim minutama izborio neriješeno protiv Sloge

Rukometaši dobojske Sloge i Izviđača odigrali su sinoć neriješeno u derbiju 28. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Iako su domaći rukometaši pet minuta prije kraja imali prednost od četiri gola, boljom igrom u završnici susreta Izviđač je uspio namiriti zaostatak pa je susret okončan rezultatom 30:30 (16:15).

Od samog početka susreta igralo se ujednačeno, gol za gol, a prvu značajniju prednost od dva gola razlike domaćini su napravili tek u 22. minuti susreta kod rezultata 12:10. Ubrzo nakon toga gosti dolaze do poravnanja, da bi u 29. minuti Sloga ponovo bila na plus dva 15:13.

Ipak do kraja prvog dijela Izviđač uspijeva smanjiti zaostatak pa se na odmor odlazi rezultatom 16:15.

Do 41. minute gosti su bili nešto kvalitetnija momčad. Potom će uslijediti serija domaće ekipe 7:2, kojom Sloga u 52. minuti dolazi do prednosti od četiri gola razlike kod rezultata 28:24.

Prednost su domaći rukometaši uspjeli sačuvati do 56. minute, a, iako se činilo da će domaćini lagano privesti susret kraju, te upisati novu pobjedu, boljom igrom u završnici susreta momčad Izviđača serijom 0:4, dolazi do poravnanja rezultata. Konačan rezultata susreta glasio je 30:30.

Najučinkovitiji u redovima domaćina bili su Marko Perović i Vladimir Stanković sa po sedam postignutih pogodaka dok je pet dodao Gleb Černov.

Na drugoj strani listu strijelaca predvodio je Miloš Kos sa sedam postignutih pogodaka dok je jedan manje dao Stjepan Jozinović. Po pet pogodaka dali su Milan Vukšić i Domagoj Alilović.

Svijet rukometa

Glas naroda

S ovim momcima infarkt je neminovan čestitam još jednom

Bravo omladinci svaka vam ćas,zasluzili ste bod ponit kući,dobro ga svezat u vriću da ne ispane do ljubuskog.Svratite na mladu kozletinu u udovica ja sam vam uplatio veceru,ali nema salate nestalo im je kupusa a krastavci i kavode su prskani svacim to nisam htio da vam daju.Mića za tebe sam narucija dvi noge od kozlica da jos bolje skakuces po terenu,i ako nemas menađera ja cu te jamit pod svoje okrilje i ima da te lansiram u orbitu svjetskog rukometa

Moze li mi netko objasniti sta ce se dogoditi kad
ako osvoje prvenstvo, sta tu bude, hoce li klub dobit neku lovu silnu ili sta ...il je cilj eto satisfakcija i ego trip jer si prvi..onda opet dogodine jovo nanovo ??

Šta bi tribali?ugledat se na hajduka?

Čestitke Skautima

Vi ste naši šampioni

Nije mala stvar biti prvi u državi, respekt za pristup, ovaj klub puni tri reprezentacije.

Odakle je Kos ?

Odakle je da je dobar je igrač

Ako osvoje prvo mjesto klub ce dobiti nagradu od saveza 7 tis eura,s tim parama se moze kupit sta oces u Ićana ima lipih motki za pastrvu,mogu svakom igracu platit godisnji parking po ljubuskom i sta ti vise treba.Znam samo da ce Mića i Kos prijeći u austrijski Sturm,jucer mi potvrdio sporcki direktor.