Ante Grbavac: "Odlična smo ekipa, mladi smo, željni dokazivanja"

Rukometni klub Izviđač iz Ljubuškog, sjajno je otvorio prvenstvo sa četiri uzastopna trijumfa. Mladi vratar ove momčadi Ante Grbavac, tvrdi kako najbolje od njegove momčadi tek dolazi. Oni su u subotnjem meču na svom terenu svladali momčad Vogošće rezultatom 37:30.

Ante objašnjava kako su utakmicu protiv Vogošće malo slabije otvorili, ali njegova momčad je ipak bila na visini zadatka i izborila novu pobjedu.
Protiv Vogošće smo prvo poluvrijeme malo lošije odigrali. Imali smo puno tehničkih grešaka, ali smo u drugom poluvremenu posložili obranu i napad, uz par laganih golova slomili smo otpor Vogošće - govori čuvar mreže momčadi iz Ljubuškog.

Vratar Izviđača je kazao kako prave stvari tek trebaju doći od strane ovog kluba. Odličan početak prvenstva je rezultat zajedništva momčadi i dobre uigranosti.
Što se tiče starta, odlično smo krenuli, idemo korak po korak. Odlična smo ekipa, mladi smo, željni dokazivanja i vjerujem da ćemo još puno toga pokazati - zaključuje Ante.

MB

Glas naroda

Bravo momci za početak prvenstva, najprije odličan pristup i dobro ste napredovali nedostaje nam pogled sa tribina ali izdržat će mo.

bravo Ante

Idemo po jos jedan naslov prvaka,daleko ste najspremnija ekipa i nadam se da necete imat puno crnih rupa na gostovanjima a doma smo nepobjedivi