Odlično drugo poluvrijeme Izviđača protiv Gračanice

Prvo poluvrijeme prve četvrtfinalne utakmice kupa BiH između Izviđača i Gračanice je pokazalo kako Izviđačev put do pobjede neće biti lak.

Velik broj tehničkih pogrešaka, promašaja pred vratima, nekoliko vratnica i dva promašena sedmerca su navijestili minus na kraju prvog dijela. Vratar Mandić je bio najbolji pojedinac u Izviđaču sa 6 obrana i jednim obranjenim sedmercem.

U 19 minuti Izviđač je uspio izjednačiti. Dobar je bio Primorac s tri gola.

Momčad Gračanice je na parketu izgledala vrlo organiziranom, a najbolji igrač je bio Vladimir Tomić.

Sudački par iz Brčkog dosudio je nekoliko odluka na štetu domaćih igrača.

Drugo poluvrijeme donosi borbeni Izviđač koji s razlikom 7:2 u 40. minuti dolazi do vodstva od 17:14.

U 51. minuti rezultat je glasio 24:17. Odlična realizacija, obrana i bezidejni gosti.

Zadnjih deset minuta donosi povećanje vodstva i odličan rukomet. Igrač utakmice je mladi vratar Matej Mandić sa 13 obrana.

Konačni rezultat 29:21.

Odlični Alilović, Primorac i Jozinović. Uzvrat je za sedam dana.

Glas naroda

Sa ovakvom igrom u drugom poluvremenu nikoga se nebi trebali bojati i sigurno bi osvojili prvenstvo.
Puno srece momci u nastavku prvenstva a sa ovakvom ekipom trebace vam...

Di je onaj što nariče Ševo,Grbavac, Luburić, ...? Izviđač sinoć tresnuo lidera s nikad mlađom ekipom.

Samo mladim triba dat barem pola plaće koliko su plaćali đuturume sa strane , tužno je da igraju bez para i za jednu picu poslije utakmice.E zato se nabrajaju dotični .Izviđač je institucija a ljudi u upravi !!!!!!!

Momci svaka vam cast ovo je iznenadjujuce velika pobjeda i nek vam ovo bude vodilja za daljni rad...ova sezona je izgubljena sto se titule tice al trenirajte jos jace da dogodine vratimo titulu u nas grad...ZIVIO IZVIDJAC LJUBUSKI!!!!!!!!

Mislim da je Toni Colina najbolje dugorocno rjesenje za trenera Izvidjaca,to je momak koji 24 sata zivi rukomet i takav covijek treba ovoj mladosti..treba mu dat sljedeci 5g klupu i vidit cete da ce napravit jos par vrhunskih igraca a treba ga podrzati i uprava kluba i dovesti par pojacanja za sljedecu sezonu jer tesko je samo sa domacim igracima vratit titulu,uz par dobri al dobri pojacanja titula ce opet bit nasa....