Sutra prekid vodoopskrbe u dijelu Ljubuškog

ljubuski.info

Iz JP Parkovi doo Ljubuški uputili su obavijest korisnicima javnog vodovoda Ljubuški, koji su priključeni na vodovodnu mrežu u donjem gradskom području kako će, zbog rekonstrukcije zasuna u Ulici Hrvatskih branitelja, doći do prekida isporuke vode dana 5. prosinca 2019. u vremenu od 9 do 13 sati,

i to u ulicama Hrvatskih branitelja (dio od Namexa do Vatrogasnog), ulici sestara Milosrdnica (Humac, Radničko naselje, Novo naselje, Pregrađe) ulici Hrvatskih banova (obilaznica) te ulici Zvonimira Remete.

Prilikom ponovnog puštanja i dolaska vode moguće je pojavljivanje kraćeg zamućenja, pa se potrošače upozoravaju obratiti pozornost na isto. U tom slučaju ispustiti vodu na nekom potrošaču dok se ne izbistri.

U slučaju lošeg vremena radovi se odgađaju, a javnost će o novom terminu radova biti upoznata.

Molimo korisnike za strpljenje i zahvaljujemo se na razumijevanju, navodi se u obavijesti.

JP Parkovi doo Ljubuški

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari