PPD Zagreb ostvario tijesnu pobjedu u Ljubuškom

U 12. kolu SEHA lige, favorit PPD Zagreb je, bez Zlatka Horvata, uspio svladati Izviđač u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom rezultatom 21:22 (12:10).

Prvih dvadesetak minuta utakmice je proteklo u egalu i momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, da bi Izviđač povećao prednost na dva gola, sedmercem u 30. minuti.

Izviđačev furiozan početak drugog poluvremena potrajao je samo do 37.minute kada su domaći imali navjeću prednost u susretu - tri gola razlike.

No PPD potom ubacuje u višu brzinu i polako vraća u egal, da bi u 53. minuti poveo s 3 gola razlike. Dva uzastopna pogotka Izviđača u 59. (sedmerac) i 60. minuti (kontra), samo su smanjili raziku.

Najzaslužniji za pobjedu gostiju bili su David Mandić i vratar Urh Kastelić, koji je zabilježio 7 bitnih obrana.

Kod Izviđača je najučinkovitiji bio Domagoj Alilović sa 6 pogodaka iz 10 pokušaja i Vedran Delić (5/9). Ponovno je podbacio Vasilije Kaluđerović s dva postignuta pogotka iz 9 pokušaja. Na vratima je odličan bio Josip Kvesić s 14 obrana od 36 upućenih udaraca. Kvesić je i proglašen igračem utakmice.

U sljedećem kolu Izviđač dočekuje Metalurg.

Glas naroda

Sa sportskog aspekta poraz koji je ravan pobjedi. Izviđač stalno pokazuje da je perjanica ovog grada. Sinoć su tribine punili ljudi iz Metkovića,Mostara,Čapljine. Lijepo je da ljudi dolaze i ostaju u čudu koliki je Izviđač izvor talenata. A da ti momci ne ostanu samo talenti ili ne napuste sport ovoj grad treba pružiti osnovne uvjete. Stipendija,topla dvorana,kvalitetni treneri su minimum koji se mora ispuniti

ajde ne prkeljaj taman ko da niko drugi nije gledao utakmicu, a moglo je se i predpostaviti da će tako biti naša tri igrača igraju u zagrebu taman će nas nakantavati još u ljubuškom, ajde bjež'.
a što se tiče ljubušaka igraju trojica i milka stalno na klupi ko da su vam ovi crnogorci i srbi bolji od naših, a jesu talenti nema zbora.
zato ne mantaj običan trening za zagreb sa dogovorenom (ne s sa vama već nisu htjeli) min pobjedom, iš ne praši ajmo objektivno.
pa i vojvodina vas je dobila više od zagreba što dalje reći.
žao mi je što je tako, ali nema više ljubušaka koji su igrali u transu i budili publiku i kada su gubili pa vidjeli ste da SKAUTA nema sve jasno, a ti komentiraj po zadatku, jbg.
sada će vama na kraju bih lige čovke prebaciti pola zrinjskog jer su i oni pušiona u ligi BiH. ali opet ništa od toga i to su drugorazredni rukometaši.
živi bili pa vidili!

Tebi nema spasa

nema cilom ljubuškom spasa od takvih kao ti i tvoji mentori.

Odlična utakmica,Izviđač odigrao iznad svoji mogućnosti. Zamjerka publici koja je morala biti još glasnija ali valjda im je ledena dvorana zaledila i glasnice

Lakši trening za izmijenjeni sastav PPD.
Kuda vodi ova uprava Izvidjaca.
Da li u ropotarnicu sjećanja.
Momcima svaka čast na poštenom zalaganju ali se sve vidi.
Igra je spora, čitljiva, srećom imamo golmane.

momci su oigrali najbolju utakmicu sezone i svaka im cast na tome,zagreb je igrao u punom sastavu svi osim zlatka horvata su igrali i vidilo se da ozbiljno igraju tako da nije bilo nikakva popusta a ti sto govoris da u zagrebu igraju 3 ljubusaka pa su im popustali upravo suprotno oni su ginuli najvise od sviju da se dokazu..jel sad nesposobnoj upravi krivo sto uz malo truda i ulaganja su mogli napravit vrhunski rezultat u seha ligi,samo 2 solidna vanjska igraca i sve bi bilo potpuno drukcije bilo bi na kontu vec 10ak bodova a ovako smo se ponovo obrukali i pitanje je oce li nas ponovno primit u seha ligu ako budemo prvaci zbog ovako kriminalno losih rezultata..svim momcima svaka cast na borbi osim kordicu tu panjinu treba potirat s noge na nogu,skuzio je to i trener pa ga nije uvodio nakon dvadesete minute nakon onog poteza koji se rjetko vidja u profesionalnom rukometu osim mozda nekome na treningu..UPRAVA POKRENI SE I DOVEDITE PAR KVALITETNI IGRACA

Tako je,uprava i predsjednik su na potezu

Koja uprava, Kraljevicu je bilo najvaznije da ode nanoge Covicu i da se s njim uslika i njegova misija je time zavrsila. On ce izgleda biti grobar Izviđača.

nego da je bio lakši trening, i da su tili bilo bo koliko im treba što je se vidilo kad je izviđač imao 2 razlike u drugom poluvremenu za pet minuta su okrenuli na plus tri za zagreb i opet uljuljali i igrali koliko im treba da zadovolje pobjedu i publiku.
o političkoj upravi ne treba uopće trošiti riječi. drugo je šta bismo mi htjeli ali tako je kako je i pokazati će prva sljedeća utakmica, a što se tiče igrača koji nisu došli nije samo horvat kako ti reče već evo skoro cila postava.