Težak poraz Izviđača od Meshkov Bresta

Rukometaši Izviđača doživjeli su novi težak poraz u regionalnoj SEHA ligi. Od bh. prvaka bolji je bio Meshkov Brest, i to s visokih 40:22.

Domaći igrači su uspjeli preuzeti kontrolu nad susretom već u ranoj fazi utakmice sa četiri vezana pogotka i nisu Izviđaču ni dopustili da se približi i ugrozi im vodstvo. Već nakon 15 minuta susreta rezultat je bio 11:3 a na poluvrijeme je Izviđač otišao s 10 golova manjka.

Visoko motivirana domaća momčad nije posustala ni u drugom poluvremenu, ostvarivši dominantnu pobjedu od 40:22, pokazujući kako su njihove namjere za plasman u F4 sasvim ozbiljne.

Baranau je zavrđio susret sa šest pogodaka za Meshkov, dok su Bachko, Yurino i Razgor svaki dali po pet, s visokim postotkom realiazcije. Pešić i Matskević su skupili 20 obrana.
U redovima Izviđača najučinkovitiji je bio Kaluđerović sa šest ogodaka.

Bio je ovo najteži poraz Izviđača u ovoj sezoni, nakon kojeg je momčad iz Ljubuškog i dalje zakucana za dno ljestvice sa samo jednim osvojenim bodom, dok je Meškov peti s 15 bodova.

Izviđač sljedeći nastup u SEHA ligi ima u nedjelju kada gostuje kod Nexea u Našicama.