Rezultati četvrte večeri MNL MZ općine Ljubuški

ljubuski.info

Rezultati utakmica 1. kola skupine "C" 8. MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti", odigranih u petak - 20.7.2018. god. :

Studenci - Otok 6:2 (4:1).
Strijelci: 1:0 Niko Lauc (2), 2:0 Matej Dragičević (3), 3:0 Jakov Čolak AG (4), 3:1 Mihael Milićević (10), 4:1 Petar Luburić (14), 5:1 Josip Boras AG (25), 5:2 Mihael Milićević (26), 6:2 Hrvoje Brkić (27).

Ljestvica:

  1. Studenci 1 1 0 0 6:2 3
  2. Otok 1 0 0 1 2:6 0
  3. Hardomilje/Hrašljani 0 0 0 0 0:0 0

Lista strijelaca :

2 - Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Vinko Ševo (Grljevići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mihael Milićević (Otok).

1 - Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar (svi Cerno/Crnopod/Miletina), AG Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), AG Jakov Čolak i Josip Boras (Otok), Mateo Mucić, Filip Bebek, Leo Granić, Antonio Mikulić (svi Pregrađe), Niko Lauc, Matej Dragičević, Petar Luburić, Hrvoje Brkić (svi Studenci).

Rezultati utakmica 1. kola skupine "D" 15. Unitrade - Hotel Bigeste" MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.":

Cerno/Miletina/Crnopod - Humac I 3:2 (0:1).
Strijelci: 0:1 Mate Pehar (20), 0:2 Matej Živkušić (24), 1:2 Ante Nuić (26), 2:2 Ante Nuić (25), 3:2 Milan Vučić (40).

Hardomilje/Hrašljani - Grljevići 6:1 (1:0).
Strijelci: 1:0 Mateo Kraljević (11), 2:0 Veselko Vištica (25), 3:0 Mateo Kraljević (30), 3:1 Frano Čolak (32), 4:1 Mateo Kraljević (36), 5:1 Niko Bubalo (37), 6:1 Alen Grbavac (40) .

Ljestvica:

  1. Hardomilje/Hrašljani 1 1 0 0 6:1 3
  2. Cerno/Miletina/Crnopod 1 1 0 0 3:2 3
  3. Humac I 1 0 0 1 2:3 0
  4. Grljevići 1 0 0 1 1:6 0

Lista strijelaca:

4 - Jure Dragičević (Studenci)
3 - Josip Markotić (Grab), Darko Dodig (Stubica/Zvirići/Bijača), Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani).
2 - Marko Bošnjak (Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Mirko Jelčić (Stubica/Zvirići/Bijača), Ante Nuić (Cerno/Miletina/Crnopod).
1 - Teo Herceg (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković Mladen Dragičević i Matej Gragičević (Studenci), Ivan Džolić, Renato Perić i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marko Marinović (Veljaci/Orahovlje), Tomislav Dodig (Stubica/Zvirići/Bijača), Ivan Grbavac (Šipovača/Vojnići),Goran Dodig, Mile Herceg i Alen Govorko (svi Prolog), Veselko Vištica, Niko Bubalo i Alen Grbavac (svi Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Mate Pehar i Matej Živkušić (Humac I), Milan Vučić (Cerno/Miletina/Crnopod). .

Raspored za ponedjeljak - 23.7.2018. god.:

  • 20:15 utakmica 1.kola skupine "D" 8.MNL do 16 godina starosti:
    Ljubuški III - Radišići.
  • 21:00 utakmica 2. kola skupine "B" 15 Unitrade - Hotel Bigeste".MNL:
    Vašarovići - Grab.
  • 22:00 utakmica 2. kola skupine "B" 15. "Unitrade - Hotel Bigeste" MNL:
    Vitina - Ljubuški II.
Povjerenstvo lige

Komentari

zasto stavljate ove slike iz proslih godina i da izgleda da je pun sportski,tesko da ce se ikad vise ponovit ona vremena kad je bio pun svaku vecer jer jednostavno nema ljudi,nikad manje ekipa jer sela nemogu skupit 5 igraca pa se vezu po 2ili3 sela da bi mogli napravit ekipu..tuzno da nemoze bit tuznije moj DOBROCINITELJU sta nam napravi

Rezultati četvrte večeri MNL MZ općine Ljubuški

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

ljubuski.info
Kad nezakonito postane normalno... Marko Čuljak | dnevno.ba
ljubuski.info
Ljudi trećeg reda Ružica Zeljko
ljubuski.info
Zakon pišem, tinta mi se proli Igor Božović | bljesak.info

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari