Rezultati treće večeri Malonogomentne lige Mjesnih zajednica

ljubuski.info

Rezultati utakmica 1. kola skupine B 8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti", odigranih u četvrtak - 18.7.2018. god. :

Grljevići - Pregrađe 2:4 (1:3). Strijelci: 0:1 Mateo Mucić (3), 1:1 Vinko Ševo (5), 1:2 Filip Bebek (6), 1:3 Leo Granić (12), 1:4 Antonio Mikulić (27), 2:4 Vinko Ševo (39).

Ljestvica:

  1. Lisice/Vašarovići 1 1 0 0 5:2 3
  2. Pregrađe 1 1 0 0 4:2 3
  3. Grljevići 1 0 0 1 2:4 0
  4. Stubica/Zvirići 1 0 0 1 2:5 0

Lista strijelaca :

2 - Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Vinko Ševo (Grljevići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići)
1 - Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar (svi Cerno/Crnopod/Miletina), Ag Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mateo Mucić ,Filip Bebek, Leo Granić, Antonio Mikulić (svi Pregrađe).

Rezultati utakmica 1.kola skupine C "15. Unitrade - Hotel Bigeste" MNL MZ općine Ljubuški 2018. god." :

Veljaci/Orahovlje - Stubica/Zvirići/Bijača 1:6 (1:2). Strijelci: 0:1 Mirko Jelčić (16), 0:2 Darko Dodig (17), 1:2 Mario Marinović (20), 1:3 Darko Dodig (28), 1:4 Mirko Jelčić (29), 1:5 Tomislav Dodig (38), 1:6 Darko Dodig (39).

Prolog - Šipovača/Vojnići 3:1 (2:1). Strijelci: 0:1 Ivan Grbavac (8), 1:1 Goran Dodig (12), 2:1 Mile Herceg (15), 3:1 Alen Govorko (40).

Ljestvica:

  1. Stubica/Zvirići/Bijača 1 1 0 0 6:1 3
  2. Prolog 1 1 0 0 3:1 3
  3. Šipovača/Vojnići 1 0 0 1 1:3 0
  4. Veljaci/Orahovlje 1 0 0 1 1:6 0

Lista strijelaca:

4 - Jure Dragičević (Studenci)
3 - Josip Markotić (Grab), Darko Dodig (Stubica/Zvirići/Bijača)
2 - Marko Bošnjak (Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Mirko Jelčić (Stubica/Zvirići/Bijača)
1 - Teo Herceg (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković Mladen Dragičević i Matej Gragičević (Studenci), Ivan Džolić, Renato Perić i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marko Marinović (Veljaci/Orahovlje), Tomislav Dodig (Stubica/Zvirići/Bijača), Ivan Grbavac (Šipovača/Vojnići),Goran Dodig, Mile Herceg i Alen Govorko (svi Prolog),

Raspored za petak - 20.7.2018. god.:

  • 20:30 utakmica 1.kola skupine "C" 8.MNL do 16 godina starosti: Studenci - Otok
  • 21:30 utakmica 1. kola skupine "D" 15 Unitrade - Hotel Bigeste".MNL: Cerno/Crnopod/Miletina - Humac I,
  • 22:30 utakmica 1. kola skupine "D" 15. "Unitrade - Hotel Bigeste" MNL: Hardomilje/Hrašljani - Grljevići.
JU Kulturno športski centar Ljubuški

Komentari

Forca Šipovača/Vojnići

Rezultati treće večeri Malonogomentne lige Mjesnih zajednica

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari

mailto