Donosimo sva imena kandidata s liste HDZ-a BiH i koalicije stranaka HNS-a

ljubuski.info

Na listi HDZ-a BiH i koalicije stranaka HNS-a za Parlament BiH nalazi se ukupno 55 kandidata. ZDŽ i SBŽ daju 11 kandidata za ovu listu, PŽ, TŽ i Distrikt Brčko 10, USŽ i HBŽ 8, jednako kao i HN i ZH županija, dok je ispred Sarajevske i BP županije na ovoj listi troje kandidata. Iz dviju izbornih jedinica u RS-u stranke okupljene oko HNS-a imaju ukupno 11 kandidata.

Liste HDZ-a BiH i stranaka okupljenih oko Hrvatskog narodnog sabora na listopadskim Općim izborima u BiH.

Zastupnički Dom Parlamentarne Skupštine Bosne I Hercegovine

511 - Izborna Jedinica 1 - Unsko - Sanska I Hercegbosanska Županija

  1. Borjana Krišto
  2. Jozo Bagarić
  3. Mario Bagarić
  4. Marijana Vrdoljak
  5. Božidar Kasalo
  6. Petar Radoš
  7. Tomo Jurić
  8. Anita Grgić

512 - Izborna Jedinica 2- Hercegovačko - Neretvanska I Zapadnohercegovačka Županija

  1. Predrag Kožul
  2. Darijana Katić
  3. Bariša Čolak
  4. Josip Grubeša
  5. Ljilja Zovko
  6. Mario Karamatić
  7. Slađan Bevanda
  8. Mirjana Džajić

513 - Izborna Jedinica 3 - Sarajevska I Bosansko - Podrinjska Županija

  1. Tatjana Lučić
  2. Dragan Pranjić
  3. Boro Barbir

514 - Izborna Jedinica 4 - Zeničko - Dobojska I Srednjobosanska Županija

  1. Nikola Lovrinović
  2. Marina Pendeš
  3. Mirjana Plavčić
  4. Tanja Radoš Kosić
  5. Igor Blažević
  6. Mirjana Medić
  7. Drago Vrbić
  8. Nikola Grubešić
  9. Miroslav Šoko
  10. Branko Golub
  11. Ljerka Marić

515 - Izborna Jedinica 5 - Posavska, Tuzlanska Županija I Brčko Distrikt

  1. Mijo Matanović
  2. Anka Stanić
  3. Pero Gudeljević
  4. Ružica Šapina
  5. Mato Brkić
  6. Magdalena Vidaković
  7. Đuro Delić
  8. Pejo Banović
  9. Katarina Vinković
  10. Josip Vidović

Izborne Jedinice Iz Republike Srpske

521 - Izborna Jedinica 1

  1. Dragan Juričević
  2. Ljiljana Došen
  3. Stipo Ojdanić
  4. Marica Debeljak
  5. Marko Lukenda
  6. Mihajlo Meštrović
  7. Dražen Briševac
  8. Marija Rapo

522 - Izborna Jedinica 2

  1. Ivana Nadarević
  2. Marijan Jović
  3. Pero Josipović

533 - Izborna Jedinica 3

Nema Prijedloga.

Zastupnički Dom Parlamenta Federacije Bih

401 - Izborna Jedinica 1 - V.Kladuša, Cazin, Bihać, Bos.Krupa, Bužim, Bos.Petrovac, Sanski Most, Ključ - (Unsko-Sanska Županija)

  1. Mate Šimić

402 - Izborna Jedinica 2 - Odžak, Domaljevac - Šamac, Orašje, Gradačac, Doboj Istok, Gračanica I Brčko (Fbih) - (Posavska Županija I Brčko Distrikt)

  1. Marijan Klaić
  2. Delfa Dejanović
  3. Darko Kasap
  4. Lucija Matić
  5. Damir Živković
  6. Danijela Peranović
  7. Šimo Filipović
  8. Marko Maroš
  9. Luja Krištić Tomašević
  10. Marijan Mijatović

403 - Izborna Jedinica 3 - Lukavac, Srebrenik, Tuzla, Čelić - (Tuzlanska Županija)

  1. Mijo Krešić
  2. Jasminka Mijatović
  3. Tomislav Tomić
  4. Ljubica Šimić
  5. Marica Fakaš
  6. Mirko Pavlović

404 - Izborna Jedinica 4 Banovići, Teočak, Živinice, Kalesija, Sapna, Kladanj - (Tuzlanska Županija)

  1. Zvonko Đaković
  2. Maja Grgić Putica
  3. Božo Divković

405 - Izborna Jedinica 5- Žepče, Zenica, Zavidovići, Usora, Tešanj, Maglaj, Doboj Jug - (Zeničko-Dobojska Županija)

  1. Josip Martić
  2. Ivana Marinović
  3. Oliver Radoš
  4. Anita Paurić
  5. Nevenko Grlić
  6. Anto Pešić
  7. Ivan Antunović
  8. Anita Antolović
  9. Mirjana Krajina
  10. Zlatko Jelić
  11. Marjana Juranović
  12. Ivan Tomić
  13. Ivana Širić

406 - Izborna Jedinica 6 - Kakanj, Vareš, Olovo, Visoko, Breza- (Zeničko-Dobojska Županija)

  1. Zdravko Marošević
  2. Nataša Šarić
  3. Nikola Šimić
  4. Mario Mirčić
  5. Vedrana Mirčić
  6. Zvjezdana Ivanković
  7. Ivan Miletović
  8. Ivica Petrović

407 - Izborna Jedinica 7 - Hadžići, Ilidža, N.G. Sarajevo, Trnovo (Fbih), Pale (Fbih), Foča (Fbih), Goražde- (Sarajevska Županija)

  1. Biljana Baban
  2. Miro Marković
  3. Patrik Mišković

408 - Izborna Jedinica 8 - Jajce, Dobretići, D.Vakuf, Travnik, Bugojno, Uskoplje, N.Travnik,Vitez, Busovača, Fojnica, Kiseljak, Kreševo (Srednjobosanska Županija)

  1. Marinko Čavara
  2. Lidija Bradara
  3. Boris Marijanović
  4. Feliks Vidović
  5. Ankica Kolar Jurčević
  6. Matea Cakalin
  7. Ivo Šimunović
  8. Marin Novaković
  9. Dražana Solomun
  10. Miroslav Zelić
  11. Ankica Dujmović
  12. Jakov Gavran
  13. Greta Kuna
  14. Zoran Marković

409 - Izborna Jedinica 9 - Mostar, Čapljina, Čitluk, Stolac, Rama, Neum, Konjic, Jablanica, Ravno - (Hercegovačko-Neretvanska Županija)

  1. Jelka Milićević
  2. Mladen Bošković
  3. Goran Opsenica
  4. Ivan Musa
  5. Ivona Raguž
  6. Mario Mikulić
  7. Marin Barbarić
  8. Romelabagarić
  9. Marinka Majstorović
  10. Oliver Soldo
  11. Zorica Grgić

410 - Izborna Jedinica - Posušje, Ljubuški, Grude, Široki Brijeg - (Zapadnohercegovačka Županija)

  1. Stanko Musa
  2. Franka Zorić
  3. Viktor Kvesić
  4. Ivica Pavković
  5. Žana Primorac
  6. Dario Knezović
  7. Frano Glavaš
  8. Erina Lasić

411 - Izborna Jedinica 11 - Centar Sarajevo, Stari Grad Sarajevo, Novo Sarajevo, Vogošća, Ilidža - (Sarajevska Županija)

  1. Hrvoje Milošević
  2. Nada Spasojević
  3. Igor Radovanović

412 - Izborna Jedinica 12 - Livno, Kupres, Tomislavgrad, Glamoč,, Drvar, B. Grahovo - (Hercegbosanska Županija)

  1. Petar Galić
  2. Dubravko Brdar
  3. Ilijana Dronjić
  4. Zvonimir Pavić
  5. Milica Skočibušić
  6. Mario Lovrić
  7. Ante Baković
  8. Josipa Gačić

Skupštine Županija U Federaciji Bih - 201 - Izborna Jedinica 1 Nsko - Sanska Županija

  1. Tomislav Dujmović
  2. Jozo Ćurić
  3. Marija Bubulj
  4. Saša Sokač
  5. Ana Šimić
  6. Milan Klepić
  7. Stjepan Vujić
  8. Sanja Sokač
  9. Martina Jurić
  10. Vedran Mihić

202 - Izborna Jedinica 2- Posavska Županija

  1. Đuro Topić
  2. Nada Ćulap
  3. Nataša Oršolić
  4. Željko Ćošković
  5. Ilija Ilić
  6. Ana Andrić
  7. Ilija Benković
  8. Ivo Bilušić
  9. Anita Mikić
  10. Blaž Župarić
  11. Tanja Dominiković
  12. Dragan Guberac
  13. Barbara Ćošković
  14. Joso Marković
  15. Pero Radić
  16. Katarina Orkić
  17. Vidan Vidović
  18. Danica Ilić
  19. Miroslav Piljić
  20. Marijan Kopić
  21. Marijana Baotić
  22. Marko Barukčić
  23. Mandica Špionjak
  24. Mijo Oršolić
  25. Božo Benić
  26. Đurđica Oršolić

203 - Izborna Jedinica 3 - Tuzlanska Županija

  1. Danijel Nikolić
  2. Suzana Petrović
  3. Ivica Kovačević
  4. Mladen Mišić
  5. Vesna Mijić
  6. Nikica Vidović
  7. Marijan Šimić
  8. Maja Pođanin
  9. Ivona Banović
  10. Vinko Pavlović
  11. Božana Vilušić
  12. Jozo Tunjić
  13. Ljubica Stijepić
  14. Dražen Divković
  15. Marinko Mišić
  16. Nataša Pavić
  17. Denis Žepić
  18. Gordana Vareškić
  19. Božo Jurić
  20. Ilija Stojak
  21. Jadranka Semunović
  22. Ivo Marković
  23. Marica Galušić
  24. Željko Pavljašević
  25. Ilija Lučić
  26. Lucija Mazić
  27. Zoran Banović
  28. Gorica Šojić
  29. Mario Brčina
  30. Ivan Mišić
  31. Sanja Pavičić
  32. Branislav Simić
  33. Marina Stjepanović
  34. Dražan Vilušić

204 - Izborna Jedinica - Zeničko - Dobojska Županija

  1. Ivo Tadić
  2. Vedrana Dugonjić
  3. Pero Mamić
  4. Andrej Kajić
  5. Sandra Komšo
  6. Josip Dujmović
  7. Damir Jukić
  8. Marina Penava
  9. Gordana Ćurić
  10. Anto Matić
  11. Ema Petrović
  12. Ivica Penić
  13. Slavica Andrić Šajinović
  14. Goran Tokić
  15. Kristijan Žepačkić
  16. Kristina Sinanović
  17. Dario Krajina
  18. Darjana Grgić
  19. Ivo Majstorović
  20. Igor Šimić
  21. Marina Jorgić
  22. Dragan Janko
  23. Suzana Jonjić
  24. Goran Tadić
  25. Boris Sović
  26. Ana Katić Duvnjak
  27. Ernest Zakušek
  28. Ilijana Gavran Radojević
  29. Zoran Lučić
  30. Ivo Suvala
  31. Pava Martinović
  32. Goran Jurić
  33. Marija Jozić
  34. Robert Bošnjak
  35. Antonio Šimunović
  36. Dragana Jurić
  37. Vedran Lovrić
  38. Jozefina Grgić
  39. Nikola Dadić

206 - Izborna Jedinica 6- Županija Središnja Bosna

  1. Ilija Nakić
  2. Zdenka Džambas
  3. Josip Kvasina
  4. Suzana Krišto
  5. Marko Saraf
  6. Dajana Maros
  7. Dražen Matišić
  8. Anto Lozančić
  9. Antonija Miličević
  10. Zdenko Antunović
  11. Vlatka Lukić
  12. Marijo Bošnjak Matić
  13. Boris Bilić
  14. Ružica Elez
  15. Suzana Barić
  16. Dejan Štekić
  17. Branko Stanić
  18. Ivana Smoljo
  19. Tadija Šugić
  20. Igor Vrljić
  21. Klaudija Kuliš
  22. Olivija Vukoja Bradara
  23. Dragana Lujanović
  24. Ivo Čakarić
  25. Niko Grganović
  26. Ljiljana Pranjković Kovač
  27. Mladen Čelina
  28. Ana Novaković
  29. Anto Frljić
  30. Nikolina Bikić
  31. Lidija Kasalo
  32. Bojan Petrović
  33. Mira Injić
  34. Josip Tolo
  35. Ivan Sajević

207 - Izborna Jedinica 7- Hercegovačko - Neretvanska Županija

  1. Nevenko Herceg
  2. Iva Raguž
  3. Tomislav Martinović
  4. Zora Dujmović
  5. Đuro Prkačin
  6. Julineta Jurić
  7. Damir Džeba
  8. Slavko Bilić
  9. Vera Konjevod
  10. Milica Pehar
  11. Marija Bošković
  12. Andrea Pehar
  13. Stana Burić
  14. Dejan Kvesić
  15. Ivan Fofoić
  16. Monija Jarak
  17. Damir Antunović
  18. Danijela Škegro
  19. Robert Jurković
  20. Igor Lončar
  21. Andrea Šunjić Bernadić
  22. Daniel Babić
  23. Ana Groznica
  24. Danijel Martinčić
  25. Kažimir Milićević
  26. Jelena Buljubašić
  27. Hrvoje Šimunović
  28. Danijela Juko
  29. Dalibor Drlje
  30. Boris Orenčuk
  31. Mateja Ilić
  32. Dražan Krešić
  33. Ita Pandža

208 Izborna Jedinica 8- Zapadnohercegovačka Županija

  1. Zdenko Ćosić
  2. Ivana Barišić
  3. Ivan Leko
  4. Zdravko Bešlić
  5. Klaudija Skoko
  6. Toni Kraljević
  7. Damir Jurišić
  8. Ružica Mikulić
  9. Žana Miličević
  10. Tomislav Mandić
  11. Ivana Zrimšek Šaravanja
  12. Ivan Jelčić
  13. Marija Iličić
  14. Stjepan Vlašić
  15. Ivo Sesar
  16. Ružica Galić
  17. Stipe Bešlić
  18. Jelena Hrkać
  19. Milan Ševo
  20. Tomislav Pejić
  21. Tanja Grbešić
  22. Marko Radić
  23. Marija Kikaš
  24. Rajko Grbešić
  25. Ivan Damjanović

209 Izborna Jedinica 9- Sarajevska Županija

  1. Dražen Trlin
  2. Ana Rašo
  3. Zdenko Marković
  4. Adrijana Zarinković
  5. Dragana Pranjić
  6. Ivon Jerković
  7. Ela Kramar
  8. Danijel Ljubas
  9. Vesna Alagić
  10. Zlatko Bodulušić
  11. Dijana Tomić
  12. Danijel Milićević
  13. Kristina Pušić
  14. Stjepan Pocrnja
  15. Zvonko Čolo
  16. Andrea Konjević
  17. Vinko Potocki
  18. Valentina Pranjić
  19. Roman Šikić
  20. Antonio Bošković
  21. Andrea Marjanović
  22. Antonio Ilić
  23. Željka Ergelašev
  24. Mijo Milos
  25. Željko Kapaleti
  26. Žana Čolo
  27. Zoran Herceg
  28. Ana Marić
  29. Drago Perić
  30. Davor Barbir
  31. Jelena Čelan Kristan
  32. Alen Šljivo
  33. Mirjana Suljević
  34. Zvonko Iljkić

210 Izborna Jedinica 10 - Hercegbosanka Županija

  1. Ivan Jozić
  2. Anita Batarilo
  3. Ivan Ivić
  4. Tihana Krželj
  5. Stipan Šarac
  6. Stipo Pelivan
  7. Ivana Dodig
  8. Branko Krišto
  9. Ivana Mišić
  10. Dragan Konta
  11. Sanja Karadža
  12. Robert Bagarić
  13. Kristina Bulić
  14. Ivica Kovačević
  15. Darko Sarić
  16. Antonija Mihaljević
  17. Ognjen Krivošić
  18. Tonka Zrno
  19. Mladen Šarić
  20. Josip Mioč
  21. Biljana Dumančić
  22. Darko Perković
  23. Ivana Perković
  24. Ante Tadić
  25. Dražen Mihaljević
  26. Andrea Mladina
  27. Ante Bokanović
  28. Josipa Šimić
  29. Ivan Tomić
  30. Ivan Vujeva

Komentari

A tugoooo moja! Koja mašinerija! Ni Hitler se nije ovako organizirao i uvukao čambre u svaki nivo društva!

obična septička jama.

Sa dušom se rastaje ali vlast ušla u krvožilni sustav. Göring je mala beba za ove tipove.

Mirjana Dzajic....sposobna zena??? Ispovidi se ..prikrsti odmakni se od ovoga ..drzi se obitelji svoje...

koliko su oni obitelji uništili najbolje da im ljudi spomenike dižu. aj sidi i ispovidaj se svaki dan kod drage čolaka.

Okani se mirjane ona zna

Toooooooo pajdooo potpisujem,nek si joj rekao,ma sta ce ona vidit majketi,samo ceste jos gore ocrnit

Ako želite uništiti neku zemlju samo pošaljite njih.Ovo je najmoćnije tajno oružje.

Barisa Čolak udbas neda se sa državni jasala

Ne daju braniteljima crkavicu a oni bi na proračun FBiH svi

Jugoslaven njemu ne smi rič reć, rodijak Stanko iz Belgrada vodi partiju priko Bališe.

svidile se krmenujin mekinje a šta drugo o ni znaku osim pljačke ovog naroda

Dolazi egzodus Hrvata iz BiH

Tko su ovi Jelčić i Radić iz Ljubuškoga ?

Je im dobro u BiH da su se svi clanovi HDZ-a kandidirali za nesto

čudi me nema na listi specijalizanta za upravne odbore ( dobro plaćene )
dr landeke. valjda se nahapa, što bi drugo bilo

valjda sada na liste ne primaju debele gu dine, biće zato nema Landeke i Markotića.

Vidi Milan Sevo ubacio ga brajo Ivan sada u politiku kada je vagnio central osiguranje.
Sada ce opet ovi sto su prije vukli za ruku da osiguras auto sada ce te vuci za milancetov glas.(a ti sto su potrckala su naj veci klosari i problemi bili u svoje vrjeme)

Uništili bi Ameriku za četri godine a kamoli bih

More li Jozo Barisic na listu on vam je dobar za prodavanje magle

Osim na Bučinama sada će ga partija uhljebiti u još jednu ustanovu, prijavio se siročić preko federalnog ministarstva rada i socijalne skrbi.

Dosad nismo imali listu najvećih [ * neprimjereno * ] ali evo odkad objavise ovo napokon imamo-savjet-okanite se corava posla-ko jos normalan idje glasat???ni posla ni penzija ni socijalne pomoći da valja ako se neces nekom do ramena uvuc u g........ Ma sta cete prominit u Ljubuskog?sve odreda [ * neprimjereno * ],muljatori i lazovi!Na pojedinim dionicama ceste ti triba traktor kako ja extra zakrpljena(lopatom oni sebi kršili krov dabogda i prisli tockom kako i rupe krpe)a o busljagi dane govorimo?onu jednu smokvi svak zaobilazi na kocusi dok jednom neko ne pogine nece je niko odsic,cesta za ceveljusu je vrhunska a tek putokazi?ko nezna dije bgm nece ni Mac a govorimo o turizmu?ma sramite se svi odreda,dok jos morete skinite ime s liste-DA VAS NAROD NEPLJUJE KAD PRODJETE GRADOM

Ljudi moji, treba izaći na izbore i satrati im glavu ko zmiji inače smo gotovi!! Milion KM sa Županije braniteljima??? Kome??? Žutom i takvima??? Grome iz vedra neba di si, što nebubaš?

Svako drudo iz UDBA ške obitelji ljudi moji pa zar smo opet na dnu.Koda je Mula Grbavac na vlasti

evo uhljeba di su ovi ratovali-ovo su novi gladni paraziti

Donosimo sva imena kandidata s liste HDZ-a BiH i koalicije stranaka HNS-a

FB

Audio/Video

Posljednji komentari