Izviđač - Borac 32:28 (16:16 )

Izviđač je večeras, u odličnoj utakmici, pred oko 3700 gledatelja, ostvario ključnu pobjedu nad Borcem od 32:28.
Svi igrači Izviđača su pružili izvrsnu igru ali ipak treba istaknuti Hrstića i Pavlaka.

Kod Borca je najraspoloženiji bio Nikolić.

Odlično prvo poluvrijeme u Ljubuškom. Nakon furioznih prvih deset minuta utakmice Izviđač je vodio 7:3. Međutim Borac se vraća u utakmicu i u 27 minuti poravnava rezultat, te se na odmor otišlo s rezultatom 16:16.

U drugom poluvremenu se Izviđač odlijepio na 4 razlike, što je, velikom borbenošću održao do kraja te je sada jedan veliki korak bliže tituli prvaka.

U drugoj utakmici doigravanja rukometaši Vogošće svladali su Maglaj s 38:20.

Btavo za publiku od centra desno!!!!!

Tek sad stigao s utakmice,jos.pod dojmom..teren gorio a tribine da negovorim..ono sto je odavno Ljubuskom Gradu trebalo..europa u Ljubuskom..bravo momci

Bravo momci!Trud se isplati!BRAVO!

Svaka cast..ima.tu kvalitete u momcima,mogli bi bit svasta..a jbg ako je ljubuski poznat na.karti rukometa onda valjda i rezultati to vise moraju pokazivat..samo moze li mi ko objasnit kako sad ide daljnje natjecanje sto se tice seha i ehf lige..odavno nisam.pratio rukomet pa neznam kako to ide..sta da izvidjac postane prvak bih,sta dalje..jesu opet.neke kvalifikacije il ide direkt

Bravo momci svaka vam čast.

Bravo izviđač, a bravo i za publiku.

Bravo

Izviđač, Izviđač!!!

Čestitke igračima i navijačima... Svaka čast..

Bravo momci. Cestitke svima od uprave, trenera, publike a posebno vama igracima koji se borite kao lavovi i ostavljte srce na terenu. HVALA VAM. Uljepsali ste mi ove tmurne dane.

bravo momci ,još vogošća i to je to,3 vrhunska igrača se moraju izdvojiti,pavlak,hrstić mandić,su već spremni za neki europski klub,teško će ih biti zadržati,sretno momci

Moj realist, zasto u ovom trenutku nekoga izdvajati. Zar svi momci nisu zasluzni za dosadasnji uspjeh. Ti si ocito samo sinoc bija na utakmici

Bravo momci, bravo za Stipu Miočića!

Tako je gost jer ovaki kao realist samo donose nemir u ekipu. Sreca pa su momci slozni i nece mu to uspjeti

Svaka čast ekipi znanje nikad nije bilo upitno ,ali se ove godine ekipa može i pofajtat sa snažnijim i većim od sebe (prošle godine Borac je dobio na mišiće), što se tiče publike, vrhunska atmosfera sinoć, vratilo me to 10-tak godina unazad kad su tribine gorile, nadam se da će u srijedu biti dupkom puna dvorana i naravno da će momci donijeti titulu u Ljubuški, zaslužili su :)