Izviđač pregazio Maglaj 41:32 (20:15)

Samo do dvadesete minute utakmice Maglaj je, u prvom redu zahvaljujući brzopletosti igrača Izviđača, držao rezultatsku ravnotežu. Kod rezultata 12:12 Izviđač dolazi do tri gola prednosti, pa prvo poluvrijeme završava s rezultatom 20:15.

Furioznom kontrom i polukontrom za samo sedam minuta drugog dijela utakmice prednost se povećava na deset golova razlike, nakon čega trener Zdenko Grbavac utakmicu nastavlja s "drugom" momčadi.

Kod Izviđača svi igrači su odigrali odličnu utakmicu, punu tempa i snage (Grbavac, Miličević, Hrstić, Pavlak, Ereš i ostali), dok se kod gostiju istakao Benjamin Čičkušić, postigavši gotovo polovinu golova Maglaja.

Utakmicu je pratilo 2000 gledatelja, a među njima je bio i trener hrvatske rukometne reprezentacije Željko Babić, toplo pozdravljen s tribina gradske športske dvorane.

Ovom pobjedom Izviđač je postao glavni favorit za osvajanje titule prvaka nakon 11 godina posta.

Druga utakmice Lige za prvaka: RK Borac m:tel – RK Vogošća 26:25 (12:13).

Tablica:

1. Izviđač       6

2. Maglaj       4

3. Borac        4

4. Vogošća   3

Sljedeću utakmicu Izviđač igra u subotu u Ljubuškom protiv Borca iz Banja Luke.

ljubuski.info galerija

Glas naroda

bravo u subotu napuniti dvoranu

Čestitke Izviđaču.. U subotu definitivno svi u dvoranu.. Napunit je do zadnjeg mjesta..