Sloga ne odustaje dok šansa postoji

Ljubuška Sloga u okviru 18-og kola Prve lige FBiH dočekuje Bratstvo iz Gračanice.

Momčad s Babovca je u prva dva kola proljetnog dijela prvenstva remizirala s Braniteljem (0:0) te pretrpjela poraz od Orašja (3:0). Jedan bod iz dva susreta nije zadovoljavajući učinak, ali s obzirom da su obje utakmice igrane u gostima i da je momčad prikazala dobru i borbenu igru, Ljubušaci nemaju razloga za nezadovoljstvo.
"U prvoj utakmici smo mogli do sva tri boda, no propustili smo par dobrih prilika, ali smo uzeli bod protiv rivala za ostanak kojeg smo i nadigrali pa možemo biti zadovoljni. Protiv Orašja smo odigrali dva različita poluvremena, ali i tu smo mogli puno više od poraza", komentar je kapetana Sloge Nike Krešimira Petrovića.

Protiv osmoplasiranog Bratstva Ljubušaci idu na pobjedu koja bi im povećala šanse za ostanak. Obje momčadi se vrlo dobro poznaju, a prvi susret u Gračanici završen je minimalnom pobjedom Bratstva u čije redove su se vratili donedavni Slogaši Moussa Diabang i Mladen Stjepanović.
"Bratstvo je borbena momčad koja ide na snagu. Doveli su par pojačanja i nezgodan su protivnik, no mi u tom susretu idemo na pobjedu", istaknuo je veznjak Sloge te pozvao simpatizere kluba i ljubitelje nogometa da dođu na Babovac bodriti mladu i borbenu momčad, sastavljenu uglavnom od domaćih nogometaša, u prvoj domaćoj utakmici proljetnog dijela prvenstva.

Žuto - crni se bodovno nalaze u najtežoj situaciji od svih klubova, upitan je ostanak u ligi, ali dok god šanse postoje Slogaši se neće predati.
"Atmosfera u momčadi je super, treniramo i igramo srcem, igrači daju svoj maksimum. Nadam se da ćemo uspjeti izboriti ostanak u ligi, a ova utakmica protiv Bratstva je uvelike bitna. Pobjedom bi povećali šanse za ostanak i psihički ojačali za nove utakmice", mišljenja je Niko Krešimir Petrović.

Parovi 18. kola (subota)

• Sloga - Bratstvo 15.00 (Hermin Muslić/Bihać)
  • Podgrmeč - Budućnost 15.00 (Jasmin Varupa/Travnik)
  • Jedinstvo - GOŠK 15.00 (Adnan Grabus/Travnik)
  • Radnički - Goražde 15.00 (Semir Sarajkić/Sarajevo)
  • Bosna - Novi Travnik 15.00 (Admir Avdić/Kalesija)
  • Zvijezda - Metalleghe 15.00 (Adis Mulahasanović/Sarajevo)

Glas naroda

Znači opet utakmice sa Blagajom,Klisom,Šujicom...

Odavno ne viđoh ovoliko želje za pobjedom kao danas.
Sloga - Bratstvo 0:3
Najbolji trenutak utakmice je se zbio na poluvremenu kad nitko gledateljima nije objasnio da imaju dva poluvremena.
Napominjemo gledateljima koji neće gledati oba poluvremena da to naglase prilikom kupovine ulaznice.
Svi koji su danas zadovoljno napustili tribine na poluvremenu mogu zatražiti povrat novca u iznosu polovine plaćene ulaznice.

Stručni stožer - Sloga, "Ljubuški".

Samo borbeno do kraja!Možete vi to!

Masloo, maslooo, maslooooooooooooooooooooo, jeeeeeeeeeeeeeeeeee

[ * neprimjereno * ] vas rezultat,momak pao u komu na utakmici a vi o rezultazu

Eto o momku ce pisat.. Dno dna, nazad u seosku ligu gdje i zasluzujete igrati, tuga, strasna pojacanja Kamber,Pop, imotske zvijezde, zadnja linija gora od obrane Šujice.. Sjedi 1 ! Bravo Rašiću :)

naka se bore koliko mogu

Katastrofalna selekcija igraca kako ljetos tako i ove Zime. ..Rasici bez znanja i vizije

Ono jučer što se vidilo pokazuje kakvi smo mi ljudi, necu se uopce osvrcat na igru Sloge koja nema ni glave ni repa,znaci 90minuta niti jedna izradena akcija za gol,ali ono najgore što mi je upalo u oči se desilo u 90 minuti kada se iz cista mira srusio jedan igrac Sloge, i gledaj cuda nema HITNE POMOCI na terenu , nigdje nema je 15 minuta , znaci hitna tu nije uopce bila jer hitnu treba platit 100-200km pojma nemam koliko, ali tu je na atletskoj stazi novi AUDI q7 ili koji vec koji je nesto vise od 20000eura , jer to neko vidi sta voze gazde,a to da neko moze umrijet na terenu zbog pisljivih 100 maraka koga to briga .Sram vas bilo balavurdijo jedna, nadam se da ce vas zbog toga doci cestitka od nogometnog saveza barem 10 000KM , i kako je uopce moguce po pravilniku da se utakmica igra bez hitne pomoci, za audi se ima ,ali za hitne nema pu [ * neprimjereno * ] ...

Naravno da treba platiti hitnu ali posto oni nikome nista ne placaju zato im nista i ne uspijeva.znam to dobro iz vlastitog iskustva.bog sve vidi.znate onu poslovicu mozes kako hoces ali neces dokle hoces.jad i bijeda

E pa Rašić je mislio da je iznad svakoga i naj veći mu je merak bio nekog ponizit il uništit nečiji život,kad je u pitnju neka veća faca tu najprije dobro razmisli pa se povuče,naj veći mu poraz bješe kad nesta para nesta i drugara a treba živit i dalje,zakačio se s pola države a neki klinci odrastaju i maštaju da ga pozovu----------- nije mu lako,možda je sve samo šala,

pa moj rašiću jesi složio ekipu svaka ti čast pa boljih jedanaest bi našao da pođeš pjehe po ljubuškom samo da ti napomenem di ljubušaci igraju ekipa za premijera rašiću ovo su tvoji ljubušaci koji igraju za 500 km u drugim ekipama 1.sušac 2.brkić 3.bošnjak 4.dodig 5.peny 5 ih igra za gabelu puljić 1 puljić 2 kraljević hrstić okupi ljubušake to bi bila ekipa i još dodaj ova dva tri igrača petrović i onaj stoper i eto ti ekipe moj rašiću

Ma sta ce on sloziti taj sta god krene raditi upropasti.Nema on pojma o zivotu a kamoli sportu.Kad ga covjek sretne prepadne se na sto lici.