Čapljina dobila, ali ne i nadigrala Slogu na Babovcu

Čapljina je na Babovcu u Ljubuškom svladala Slogu s 1:0, iako se momčad iz Ljubuškog pokazala kao mnogo bolji protivnik u utakmici.

Sloga je prvu ozbiljniju šansu na utakmici stvorila u 22. minuti susreta, kada je Andrija Petrović snažnim udarcem s velike udaljenosti pogodio golmana Franju Buntića.

Domaći su u nastavku utakmice pokušavali doći u vodstvo na sve načine. Gol je pokušao ugroziti Nedžad Serdarević, a potom i Mirsad Ramić, no golman Čapljine je bio siguran.

Od 73. minute Sloga je, zbog isključenja Mateja Senića, bila primorana igrati s igračem manje, što su Čapljinci zahvaljujući Salki Jazvinu iskoristili u samom finišu drugog poluvremena i postigli pogodak za konačnih 1:0.

Glas naroda

A nije ni Sloga njih nadigrala

trenera mijenjat vidite da i ovi nezna igrat

pa kakva je to politika kluba vučić dovodi srbe i muslimana vilu koji je kao igrač jablanice nazivao nas ustašama i šrijetio na zadnjoj utakmici a naši igrači igraju po drugim klubovima nabrojaću samo neke koji imaju mjesta tu bošnjak sušac dodig igraju u gabeli markotić vučići jadran i ostali da ne nabrajam neznam rašiću kome si dao da ti vodi politiku kluba vučiću hahaha