Sloga pobjedom otvorila sezonu

navijači

Nogometaši Sloge iz Ljubuškog svladali su Branitelj iz Mostara s 3:1 na otvaranju nove sezone u Prvoj ligi Federacije BiH.

Dobro je domaći tim ušao u susret i nakon sedam minuta igre su došli do vodstva. Vasilj je pogodio za prednost od 1:0. Imala je Sloga više od igre u prvom dijelu, ali je, u nadoknadi prvog poluvremena, mostarska momčad ipak uspjela doći do izjednačenja. Igrao se drugi minut sudačkog vremena kada je Bilać uspio matirati Hristića za izjednačenje rezultata na 1:1.

U nastavku je Sloga uspjela doći do uvjerljive pobjede.

Za novo vodstvo domaćeg tima (2:1) pobrinuo se Mišić nakon pet minuta igre u nastavku, da bi Stanislav Vasilj, kaznenim udarcem u 63. minuti, postigao drugi gol za konačan rezultat od 3:1.