Ministar Bukvarević izbjegao sastanak sa "Zaboravljenim braniteljima"

ministar

Iz Udruge Zaboravljeni branitelji su nas informirali kako je ministar branitelja u Vladi FBiH Salko Bukvarević izbjegao ranije dogovoreni sastanak, otkazavši ga na neodređeno vrijeme.

Ministar Bukvarević nije našao shodnim ni javiti se s razlozima otkazivanja sastanka, već su, iz njegovog ureda, vezano za termin održavanja sastanka kazali: "... možda, neki drugi put."

U udruzi ovaj potez drže nekorektnim ali i neodgovornim, budući da predstavljaju najugroženiju kategoriju branitelja a posebno jer broj njihovih članova doseže gotovo 30.000 branitelja.

Predstavnici udruge će i dalje nastojati upriličiti sastanak, a od ministra očekuju, ako ništa drugo, bar minimum korektnosti i poštivanja dogovora.

Inače, predstavnici udruge Zaboravljeni branitelji su, proteklih dana, imali sastanke s ministrom branitelja u Vladi ŽZH Mladenom Begićem, koji je obećao punu podršku ovoj kategoriji branitelja i braniteljima uopće, dok je ministar branitelja u Vladi HNŽ Oliver Soldo razočarao.

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari