Odgođene utakmice Ivanjdanskog malonogometnog turnira Ružići 2014.

ljubuski.info

Na športskom centru u Ružićima, u subotu 14. lipnja, odigrane su tri utakmice mlađeg uzrasta, a utakmice seniora su odgođene. Kiša je spriječila daljnje odigravanje turnira, organizatori su se našli u nemalim problemima, jer je prognoza loša i za idućih par dana, pa će se turnir nastaviti od četvrtka 19. lipnja 2014. godine.

Raspored utakmica je sljedeći:

Četvrtak 19.6.2014.

  1. 17:00 Kočerin 3 - Neimenovani (2000. - 2002.)
  2. 17:30 Tomo Vinković - Lažljivci (2000. - 2002.)
  3. 18:00 Muški frizerski salon Damac - Radio Grude (1997. - 1999.)
  4. 18:30 AK-47 - Kod Gene (1997. - 1999.)
  5. 19:00 Totalno drugačiji od drugih - Sportska kladionica Premier/Caramel bar (1997. - 1999.)
  6. 19:30 Ljuti Dolac - Posušje (1997. - 1999.)

Četvrtak 19.6.2014.

  1. 20:00 MNK Prijatelji/AX Soling - MZ Sovići gornji
  2. 21:00 Unitrade - Delux Grude
  3. 22:00 MNK Tići Široki Brijeg - Isti ko prije

Raspored i rezultati utakmica - mlađi uzrast (2003. i mlađi)

Subota 21.6.2014.

  1. 17:00 Kočerin 4 - Autsajderi (2003. i mlađi)
  2. 17:20 Banana party - Real Grude (2003. i mlađi)
  3. 17:40 Kočerin 5 - Vatreni 2 (2003. i mlađi)
  4. 18:00 Vragovi - Dubrava/Drinovci (2003. i mlađi)

Nedjelja 22.6.2014.

  1. 17:00 Autsajderi - Banana party (2003. i mlađi)
  2. 17:20 Kočerin 4 - Real Grude (2003. i mlađi)
  3. 17:40 Kočerin 5 - Vragovi (2003. i mlađi)
  4. 18:00 Vatreni 2 - Dubrava/drinovci (2003. i mlađi)

Ponedjeljak 23.6.2014.

  1. 17:00 Vatreni 2 - Vragovi (2003. i mlađi)
  2. 17:20 Kočerin 5 - Dubrava/Drinovci (2003. i mlađi)
  3. 17:40 Autsajderi - Real Grude (2003. i mlađi)
  4. 18:00 Kočerin 4 - Banana party (2003. i mlađi)

Raspored i rezultati - mlađi uzrast

Subota 14.6.2014.

  1. 17:00 Kočerin 1 - Delux Grude (2000. - 2002.) 0:3
  2. 17:30 Kočerin 1 - Brzi i žestoki (2000. - 2002.) 5:1
  3. 18:00 Kočerin 3 - Neimenovani (2000. - 2002.) odgođeno
  4. 18:30 Tomo Vinković - Lažljivci (2000. - 2002.) odgođeno
  5. 19:00 Mate Markić - Čunga lunge (1997. - 1999.) 1:6

Četvrtak 19.6.2014.

  1. 17:00 Kočerin 3 - Neimenovani (2000. - 2002.)
  2. 17:30 Tomo Vinković - Lažljivci (2000. - 2002.)
  3. 18:00 Muški frizerski salon Damac - Radio Grude (1997. - 1999.)
  4. 18:30 AK-47 - Kod Gene (1997. - 1999.)
  5. 19:00 Totalno drugačiji od drugih - Sportska kladionica Premier/Caramel bar (1997. - 1999.)
  6. 19:30 Ljuti Dolac - Posušje (1997. - 1999.)

Petak 20.6.2014.

  1. 17:00 Štreberi - Tvrde motke (2000. - 2002.)
  2. 17:30 Šteta lopte - Zmajevi (2000. - 2002.)
  3. 18:00 Dobitna kombinacija - Vatreni (2000. - 2002.)
  4. 18:30 OBE Live - HNK Grude (2000. - 2002.)
  5. 19:00 Kavana AB - Dream Team (1997. - 1999.)
  6. Ekipa Caffe bar ABBA je slobodna u prvom kolu!

Subota 21.6.2014.

  1. 18:00 Treći entitet - Teletabisi (1997. - 1999.)
  2. 18:30 X² - Gorica centar (1997. - 1999.)
  3. 19:00 Tići Kočerin - Vitina (1997. - 1999.)

Raspored i rezultati - seniori

Utorak 10.6.2014.

  1. 19:30 Caffe bar Blueberry Vitina - Binvest Čitluk 8:5
  2. 20:30 Q bar Ljubuški - Caffe bar Tropicana/Svadbeni salon Bagušić 1:12
  3. 21:30 Obuća TIMS - Franck Grude centar 0:5
  4. 22:30 10 Kočerin - Instagram 3:4

Četvrtak 19.6.2014.

  1. 20:00 MNK Prijatelji/AX Soling - MZ Sovići gornji
  2. 21:00 Unitrade - Delux Grude
  3. 22:00 MNK Tići Široki Brijeg - Isti ko prije

Petak 20.6.2014.

  1. 20:00 Pizzerija Karaka Tihaljina - Stara dama
  2. 21:00 Švabo benz Grude - Caffe bar Rudić
  3. 22:00 Kiki-riki - Al Ćane

Subota 21.6.2014.

  1. 20:00 Repasaž utakmica - Seniori
  2. 21:00 Repasaž utakmica - Seniori
  3. 22:00 Repasaž utakmica - Seniori

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

ljubuski.info
Sustav veza i poznanstava Boris Čerkuč | bljesak.info
ljubuski.info
Odnos vlasti prema istinskim braniteljima Zaboravljeni branitelj br.690
ljubuski.info
Kada ovce utihnu Ružica Zeljko

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari