Turbina svladala Slogu (2:1)

detalj s utakmice

Pred oko 1500 gledatelja, jablanička Turbina je pobjedom, kolo prije kraja prvenstva, došla na korak od plasamana u Prvu ligu FBiH.

Nije sve dobro krenulo za domaće. Sloga je došla u vodstvo od 0:1 u 12. minuti preko Jelčića. Nakon primljenog gola Turbina se budi i stvara prilike. U 30. minuti nakon jedne dobre akcije Zahirović poravnava rezultat na 1:1, što je i bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku utakmice Sloga propušta ponovno povesti. Kazna je uslijedila u 67. minuti kada najbolji igrač u domaćoj momčadi Vila, nakon sjajnog solo prodora, zabija za 2:1.

S obzirom na važnost i težinu ove utakmice, glavni sudac Mikulić je imao pune ruke posla. U 72. minuti gostujući igrač Kraljević je neoprezno startao i dobio drugi žuti - crveni karton. U 88. minuti gostujući igrač Delalić je pocrvenio nakon drugog žutog kartona. U 90. minuti najbolji igrač utakmice Muamer Vila je isključen nakon neopreznog starta i drugog žutog kartona.