Popis studenata korisnika općinske potpore

Povjerenstvo za dodjelu studentskih potpora studentima općine Ljubuški objavilo je popis stotinu studenata koji su ostvarili pravo na novčanu potporu u iznosu od 500 KM.

Na raspisani natječaj prijavilo se 206 studenata, a na temelju odluke Općinskog vijeća njih je 110 ispunilo uvjete natječaja, dok ostali nisu ispunjavali uvjete.

Studenti nezadovoljni ovakvom odlukom Povjerenstva mogu u roku od 8 dana uložiti prigovor općinskom načelniku čija je odluka konačna, kazao je član Povjerenstva Stjepan Boto.

Donosimo popis svih 100 studenata primatelja novčane potpore

POPIS

IME

STUDIJ

GODINA STUDIJA

PROSJEK

1

AJETI (Alim) Alisa

Nastavnički fak.Psihologija – Mostar

I

izravno

2

BAŠIĆ (Ivan) Drago

Ekonomski fakultet – Mostar

I

izravno

3

ILIĆ (Mate) Dražen

Fak. Prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti – Mostar

I

izravno

4

KOLOBARIĆ (Stojan) Ivan

Građevinski fakultet – Split

I

izravno

5

MADUNOVIĆ (Anita) Ante

Fil.fak – Hrv.jez. i knjiž. i Eng. jez. i knjiž - Mostar

I

izravno

6

BEBEK (Pere) Nikola

Fak. mediji i kult.društva -Dubrovnik

II

izravno

7

DUVNJAK (Mehmed) Belma

Nastavnički fak.-Psihologija - Mostar

II

izravno

8

BAŠIĆ (Ivan) Antonio

Ekonomski fakultet – Mostar

III

izravno

9

ČUVALO (Franjo) Marija

Fil.Hum. znanosti. – Psihologija - Mostar

III

izravno

10

GRBAVAC (Vlado) Joško

Medicinski fakultet – Rijeka

III

izravno

11

KRALJEVIĆ (Željko) Luka

Fil.hum.znanosti-Novinarstvo-Mostar

III

izravno

12

MUCIĆ (Milan) Marijana

Fil.hum.znanosti- Razredna nastava–   Mostar

III

izravno

13

PAVLOVIĆ (Mate) Jelena

Ekonomski fakultet – Mostar

III

izravno

14

ŠUNJIĆ (Mladen) Andrea

Akademija lik. umj. – Š.Brijeg

III

izravno

15

NIŽIĆ (Gojko) Ivana

Ekonomski fakultet – Split

IV

izravno

16

MEDIĆ (Srećko) Nada

Građevinski fakultet – Mostar

I

Sva 4 razreda odličnim

17

ŠOŠE (Marko) Josip

Građevinski  fakultet – Split

I

Sva 4 razreda odličnim

18

KRALJEVIĆ (Jozo) Josipa

Ekonomski fakultet – Zagreb

I

Sva 4 razreda odličnim

19

DODIG (Ivan) Neda

Engleski jezik i knjiž. i Povijest - Mostar

I

Sva 4 razreda odličnim

20

RAŠIĆ (Nedjeljko) Dražen

Agronomski fakultet – Mostar

I

Sva 4 razreda odličnim

21

ZOVKO (Zoran) Anđela

Građevinski fakultet – Zagreb

I

Sva 4 razreda odličnim

22

JELAVIĆ (Ivan) Josipa

Farmaceutsko-biokem. fak. - Zagreb

I

Sva 4 razreda odličnim

23

MLINAREVIĆ(Velimir) Zora

Fil.hum. znanosti –Psihologije - Mostar

I

Sva 4 razreda odličnim

24

GRGIĆ (Nikola) Boja

Fil.hum. znanosti -Studij Zemljopis i Biologija- Mostar

I

Sva 4 razreda odličnim

25

VUJEVIĆ (Ante) Vilka

Pravni fakultet – Mostar

I

Sva 4 razreda odličnim

26

ČULJAK (Tihomir) Ela

Elekt. stroj. i brodogradnja - Split

I

Sva 4 razreda odličnim

27

GAŠPAR (Mladen) Matea

Ekonomski fakultet – Zagreb

I

Sva 4 razreda odličnim

28

PETROVIĆ (Milodrag) Ivana

Ekonomski fakultet – Sarajevo

I

Sva 4 razreda odličnim

29

KORDIĆ (Ante) Slavica

Medicinski fakultet – Rijeka

I

Sva 4 razreda odličnim

30

ODAK (Mate) Stipe

Filozofski fakultet – Zagreb

III

4.95

31

ZELIĆ (Željko) Antonija

Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

IV

9.72 (4.80)

32

GRBAVAC (Mile) Tamara

Akademija lik. umj. – Š.Brijeg

II

4.77

33

HERCEG (Dinko) Marin

Medicinski fakultet – Zagreb

III

4.77

34

BRADVICA (Andrija) Iva

Akademija lik. umj. – Š.Brijeg

IV

4.68

35

ZADRO (Ivan) Ines

Medicinski fakultet – Zagreb

IV

4.63

36

BULIĆ (Željko) Svjetlana

Engl.jezik i knjiž i Hrv.jezik i knjiž – Mostar

II

4.50

37

HERCEG (Miro) Marija

Fakultet Inform. teh-Mostar

IV

9.27 (4.45)

38

GRGIĆ (Branko) Ante

Tekstilno-tehnološki fak. - Zagreb

III

4.45

39

MEĐUGORAC (Zdenko) Iva

Ekonomski fakultet – Zagreb

III

4.42

40

GRBAVAC (Anđelko) Martin

Medicinski fakultet  - Zagreb

V

4.25

41

RASTOVIĆ (Milorad) Pejana

Medicinski fakultet – Mostar

IV

4.23

42

BUNTIĆ (Frano) Josipa

PMF- Biologija i Kemija. - Split

IV

4.19

43

MARKOTIĆ (Mladen) Stjepan

Ekonomski fakultet – Mostar

III

4.13

44

BUKMIR (Slobodan) Martina

Ekonomski fakultet – Zagreb

IV

4.10

45

KOZARIĆ (Tomislav) Toni

Akademija lik.umjet.  Š.Brijeg

V

4.09

46

JURIČ (Zdenko) Mario

Mediji i kult. društva- Dubrovnik

II

4.04

47

VEGAR (Stipe) Kristina

Mediji i kult. društva - Dubrovnik

II

4.04

48

VUKŠIĆ (Vlado) Blagica

Medicinski fakultet – Mostar

V

3.91

49

MARKOTIĆ (Franjo) Dragana

Medicinski fakultet – Mostar

III

3.91

50

PAVLOVIĆ (Drago) Danijela

Fil.hum. znanosti –Psihologija – Mostar

III

3.91

51

RAMLJAK (Jakiša) Andrea

Ekonomski fakultet - Dubrovnik

apsolvent

3.90

52

GAŠPAR (Mladen) Kata

Studij Arhitekture – Zagreb

III

3.88

53

BABIĆ (Niko) Ivana

Engl.jezik i kniž. I hrv.jezik i knjiž. – Mostar

III

3.87

54

BUKMIR (Franjo) Matea

Farmaceutsko-biokem.fak- Zagreb

III

3.87

55

DODIG (Stipe) Judita

Fak.političkih znanosti - Zagreb

IV

3.86

56

MATIĆ (Mate) Martina

Pravni fakultet – Mostar

III

3.85

57

SUŠAC (Slobodan) Anita

Pravni fakultet – Zagreb

II

3.77

58

VEGAR (Stipe) Ivana

Ekonomski fakultet - Dubrovnik

III

3.72

59

MARINOVIĆ(Srećko)Antonela

Fil.hum.znanosti- Novinarstvo Mostar

II

3.69

60

RUPČIĆ (Srećko) Ivana

PMF-Fakultet fizičke kulture – Mostar

II

3.66

61

RUPČIĆ (Srećko) Božana

Akademija lik.umj. – Š.Brijeg

IV

3.65

62

PRIMORAC (Boro) Darija

Fil.hum.znanosti- Hrv.jez. i knjiž. i Eng. jez. i knjiž.- Mostar

IV

3.64

63

KOZINA (Tomislav) Marta

Geodetski fakultet – Zagreb

II

3.63

64

ŠIMIĆ (Ante) Andrea

Ekonomski fakultet – Mostar

II

3.62

65

BUBALO (Marijan) Ana

Filozofski fakultet – Zagreb

apsolvent

3.61

66

KORDIĆ (Jozo) Marija

Fil. Hum. - Psihologija- Mostar

III

3.59

67

ČUVALO (Ante) Ana

Ekonomski fakultet – Split

III

3.57

68

KRALJEVIĆ (Stipe) Dražen

Ekonomski fakultet – Mostar

 

II

3.55

69

PAPONJA (Ivan) Vesna

Pravni fakultet – Zagreb

 

II

3.55

70

BUBALO (Marijan) Ivana

Fakultet elektrotehnike i računarstva - Zagreb

II

3.55

71

MILIČEVIĆ (Zdravko) Ana

Elek.strojarstvo i brodogradnja – Split

III

3.50

72

GRANIĆ (Radoslav) Ivan

Građevinski fakultet – Mostar

IV

3.47

73

BARBARIĆ (Željko) Marina

Medicinski fakultet – Zagreb

IV

3.45

74

BRADVICA (Andrija) Ana

Fil. fakultet družbe Isusove – Zagreb

apsolvent

3.44

75

ZELIĆ (Stipe) Borka

Fil.hum.znan. Hrv.jez. i knjiž. i Lat. Jez. i rimska knjiž – Mostar

IV

3.42

76

PETKOVIĆ (Ivan) Ana

Ekonomski fakultet – Split

II

3.42

77

PLANINIĆ (Marko) Slaven

Fakultet strojarstva i računarstva -

III

3.40

78

MATIĆ (Ivan) Ina

Fakultet političkih znanosti – Zagreb

IV

3.34

79

BORAS (Tihomir) Ana

Građevinski fakultet – Zagreb

II

3.33

80

ODAK (Mate) Anamarija

Ekonomski fakultet – Zagreb

II

3.33

81

PETKOVIĆ (Mate) Ivona

Ekonomski fakultet – Split

III

3.33

82

ČULJAK (Karlo) Sanja

Filozofski fakultet – Split

III

3.32

83

LANDEKA (Marko) Ivan

Medicinski fakultet – Mostar

III

3.30

84

PETKOVIĆ (Ivan) Ivana

Ekonomski fakultet – Split

IV

3.30

85

ŠALINOVIĆ (Mate) Sonja Mia

Fil. fakultet-Psihologija - Sarajevo

III

7.8 (3.30)

86

ČULJAK (Branko) Vesna

Pravni fakultet – Mostar

II

3.28

87

KORDIĆ (Gojko) Anita

Fil.hum.znanosti – Hrvatski jez. i knjiž. i Eng.jez. i knjiž. – Mostar

IV

3.28

88

PRIMORAC (Ante) Neda

Građevinski fakultet – Mostar

II

3.27

89

RAŠE (Ivan) Marina

Filozofski fakultet - Psihologija Sarajevo

III

7.6 (3.25)

90

KRALJEVIĆ (Stipe) Ivana

Fil.hum. znanosti – Hrvatski i Njemački – Mostar

IV

3.22

91

ANTIĆ (Željko) Ivan

Pravni fakultet – Mostar

III

3.21

92

BUBALO (Slavko) Ivana

Fil.hum.znanosti – Hrvatski i Njemački – Mostar

apsolvent

3.21

93

PEHAR (Zdravko) Maja

PMF - Studij Matematika i Informatika – Mostar

IV

3.20

94

JURIČ (Antan) Ružica

Ekonomski fakultet – Mostar

II

3.20

95

BUBALO (Marijan) Ivan

Fak. elektrotehnike i računarstva – Zagreb

IV

3.20

96

BORAS (Miro) Marin

Građevinski fakultet – Mostar

II

3.18

97

MAJIĆ (Zvonko) Ivan

Građevinski fakultet – Zagreb

II

3.11

98

PAVLOVIĆ (Srećko) Irena

Komunikologija, mediji i kult. društva – Dubrovnik

III

3.11

99

MAJIĆ (Pero) Dražen

Ekonomski fakultet – Mostar

IV

3.08

100

RUPČIĆ (Jure) Nino

Poslovna ekonomija – Zagreb

III

3.05

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

ljubuski.info
Roditelji, gdje ste? Boris Čerkuč | bljesak.info
ljubuski.info
I obraz i obrazovanje! Boris Čerkuč | bljesak.info
ljubuski.info
Pijun T.B.

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari