Izviđač "ispustio" Bosnu u Sarajevu

Rukometaši Izviđača su odigrali jako dobru utakmicu u Sarajevu gdje su u sklopu 10. Kola Premijerlige BiH imali lijepo vodstvo od 16:12 na poluvremenu utakmice s Bosnom, međutim boljom igrom domaćina u nastavku dvoboja susret završava pobjedom "studenata" 31:29.

Na taj način Bosna i Čelik, koji je bio uvjerljiv protiv Prijedora, i nadalje čvrsto drže vrh poretka. Inače, Bosnu su u ovom srazu predvodili bh reprezentativci Delić sa 9 pogodaka i Perić sa 6 pogodaka koliko su u gostujućim redovima zabili Miličević i Bošnjak.

Sloga i Derventa su remizirali u jednoj iznimno zanimljivoj utakmici, dok je Konjuh ostvario gostujuću pobjedu u Maglaju, a Gračanica tijesno pred svojom publikom savladala Krivaju iz Zavidovića.