Karate Klub Sokol iz Splita u subotu 28.03.2009. organizirao je "10. Kup Jadrana" međunarodni karate turnir, na kojemu je nastupilo oko 40 klubova iz Hrvatske, BiH, Slovenije i Srbije.
Karate Klub Ljubuški nastupio je s 14 natjecatelja, i, kao što je postala tradicija da se uvijek vratimo s nekim odličjem tako je bilo i ovaj put.
Ovo natjecanje bilo je od posebno velikog značaja za 7 naših učenika koji su u subotu stekli svoja prva iskustva u natjecateljskim borbama.
Najuspješniji među njima bili su :
- Daniel Bebek koji je u svom prvom nastupu izborio finale kategorije učenici - 42 kg (11 god.) i osvojio 2. mjesto.
- Anton Ereš u kategoriji kadeti -63 kg 3. mjesto
- Ivan Grbavac u kategoriji juniori +76 (teška kategorija ) 3. mjesto
- U borbi za medalju poraženi su Luka Mušan i Magdalena Brbor.
Osvajači medalja, Grbavac, Bebek, Ereš
Dana 25.04.2009. (subota) u Gradskoj športskoj dvorani Karate Klub Ljubuški organizator je karate turnira "3. LJUBUŠKI KUP" na kojemu očekujemo oko 500 natjecatelja.
Sportski pozdrav,
Mogli bi uskoro HDZovci doživit bižaniju ko i Pavelićevci
Zakoni se lako mjenjaju