Petarda Sloge u Uskoplju, Bigeste razočarao protiv Kupresa

trening

U 9. kolu Druge lige FBIH u nogometu nogometaši Sloge su nastavili sa dobrim igrama. Na tradicionalno teškom gostovanju kod Sloge iz Uskoplje ljubušaci su iznenadili domaćina i već na poluvremenu golovima Mušića, Delalića i Milićevića imali visokih 0:3.

U drugom dijelu domaći su se probudili te je golijada nastavljena, pa su Petrović i Vlaho golovima potvrdili pobjedu za konačnih Sloga Uskoplje - Sloga Ljubuški 3:5.

Jedina loša vijest je da su napadači Delalić i Mandić ozljeđeni i upitan je njihov nastup u sljedećem kolu.

Ovo je treća pobjeda u nizu za nogometaše Sloge i dobar uvod za derbi susret protiv Bigestea sljedeći vikend.

Bigeste je nakon katastrofe u Kamešnici (0:10) odigrao još jednu lošu utakmicu protiv Kupresa na Babovcu.

Kuprešani su došli na Babovac kao posljednjeplasirana momčad lige i odigrali otvorenu utakmicu dok su domaći jalovo napadali. U prvom poluvremenu nismo vidjeli dopadljiv nogomet pa se na odmor otišlo sa 0:0.

Gostima se ipak u nastavku otvorilo pa su poveli sa 0:1 iz jedne sumnjive situacije na rubu zaleđa što je bio i konačni rezultat.

U sljedećem kolu nas očekuje veliki gradski derbi Sloga Ljubuški - Bigeste.

Stolac je i dalje prvi na ljestvici ali sa dvije odigrane utakmice više.