b2bbih

Izviđač - Konjuh (31:23)

U Gradskoj športskoj dvorani Ljubuški je, pred oko 2.000 navijača, odigrana treća utakmica doigravanja za prvaka BiH u rukometu između Izviđača i Konjuha iz Živinica.

Obje momčadi su igrale u najboljim sastavima a utakmicu je uživo prenosila BHT.

Utakmica je završena rezultatom 31:23. Igrač utakmice Ante Pavlak.

Izviđač je upisao novu pobjedu. Jako važnu nakon što je Borac deklasirao Vogošću u Banja Luci.

57' Grbavac za 29:23.
55' Izviđač privodi utakmicu kraju. 28:23.
53' Raguž za 28:23.
52' Gosti smanjuju na 27:23.
49' Bolja igra naših igrača rezultira vodstvom 27:22.
48' 25:21
45' Pavlak za 4 gola prednosti. (24:20)

44' Ante Grbavac za 22:20.
43' Gosti preko Subotića smanjuju na 21:20.
40' Gol Markovića. (21:18).
38' Hrstić uspješan iz sedmerca. (20:17).
37' Gosti se ne predaju. Igraju angažirano i smanjuju na 18:17.
36' Puno bolja igra na početku drugog dijela. Obrana Kvesića. (18:15).
33' Počelo je 2. poluvrijeme. Nakon izjednačenja gostiju Izviđač zabija tri gola. (17:14).

1. poluvrijeme: Izviđač - Konjuh 14:13

30' Sedmerac za Izviđač. Hrstić je promašio. Na odmor se odlazi s rezultatom 14:13 za Izviđač.
29' U predzadnjoj minuti prvog dijela Konjuh je smanjio na 14:13. Izviđač igra prilično neorganizirano u napadu i u obrani.
27' Tri gola prednosti za Izviđač (14:11).

25' Pavlak dovodi Izviđač u vodstvo. Obrana Kvesića (12:11).
22' Ponovno poravnanje 10:10.
18' Serija promašaja igrača Izviđača, spora igra bez izrađenih akcija su uzrok igre gol za gol, rezultat 8:8.
15' gosti poravnavaju na 6:6.

11' Izviđač vodi 4:3.
5': Izjednačenje 2:2.
4': Gosti vode 2:1 na samom početku uz promašeni sedmerac i tri zicera Izviđača.

ljubuski.info galerija

Komentari

Hitno naći trenera ,nek se ugleda u gostujućeg kako se ponaša i vodi utakmica a skauti minus ko kuća zbog koreografije samo nanose štetu klubu i gradu.Stvarno nam treba normalan trener.

tko je trenet Izviđača? Toni Čolina ili neko drugi?

kakva koreografija?

Hvala :)

Trener je nedorastao ovoj ekipi, nikad losije vodjenje utakmice i igra losa totalno, nece se provest u banjaluci dobro ako ce ovako igrat

Prijatelju ovaj trener ti je izvukao izvidac iz go.vana kad je umal ispao iz lige i vratio ti ga da osvoji prvenstvo i igra sehu..okani se zavidnosti,nije ti to dobro

Kako Pavlak majke ti igrac utakmice????!

Grba je dobar nekada dodje do zasicenja....lakse nje javi trenera. Evo igrate....je li ikada izvidjac razmišljao i Slavenu tomicu on je dosta napravio sa mladim generacijama ja bih mu dao priliku kada grba bude odlazio

Sta ce bola prdo ?

Hahaha ovo se to javljaš Slavene predeško. Pa ti si moj ljudino uništio dosta djece nisi im znao pokazat ni kako se lopta drži

Sreca borac skino vogoscu, imaju sad sansu opet, al Sa ovakvom igrom od sinoc nemaju sta trazit u banjaluci

Pod hitno nesto mjenjat, taktiku, trenera, nesto trece, nikolic pojacanje sjedi 55min na klupi

Nisam zavidan samo kažem da igrači nisu pripremljeni za ovu završnicu a prvo treba bit pedagog a onda trener a ne sjedit čitavu utakmicu i šijat rukama i psovat.

Da su ostali treneri u bolovima leđa i pod injekcijama,bili bi na bolovanju godinu dana.

Zašto je delegat prekinuo utakmicu zbog 25 skauta ima li iko reć toj dici da to nečine.

Rutinski odrađena utakmica,glavni igrači odmarani...sad slijede bitne utakmice. Moguće da jedna pobjeda u gostima bude dovoljna za titulu

Sinoć loša igra, al bitno da su bodovi tu...A što se tiče onih tzv. navijača, ono vam nije navijanje, par [ * neprimjereno * ] koji nanose štetu klubu, gradu i normalnim navijačima, posebno onima koji su stalno uz klub, a ne samo kad se igra u SEHA liga ili kad se dođe do Lige za prvaka. Svoje veliko "hrvatstvo" pokazujte kući i negdje drugo, al ne u dvorani, jer nas sramotite i nanosite štetu klubu i onim mladićima koji se bore za naš klub i naš grad. I zviždanje protivnicima prilikom predstavljanja nije u redu, za svoje navijati, a protivnika poštovati, tako je nekad bilo u Ljubuškom. Pozdrav svim pravim ljubiteljima rukometa!

Komentar ti je g l u p' ti si sramota sam za sabe. Sebe nazivas publikom ili ti ga navijacem, pa covjece ti doso ili ne dosao klubj je isto ako neces potrosit grlo i dlan.

Pametan potez trenera da odmara Mandića i Nikolića,dobro su priliku iskoristili Marković i Pavlak. Možda je i Hrstić trebao igrati manje da je utakmica ranije prelomljena

Odmara igrace od cega?
Dva mjeseca nisu imali utakmice sta ce odmarat, bolje da uigra ekipu jer lose igraju. Nakon debakla u vogosci evo im sanse opet, ako Je propuste bit ce svakakvih rezova

Skauti žalosno je da se nakon utakmnice o vama priča, uglavnom negativno. Ne znam šta hoćete postići onakvim koreografijama. Istinski navijači dolaze u dvoranu da bi bodrili svoj klub, a politiku, naciju, nacionalnost i ostale nepotrebne stvari ostavite van dvorane. Ono jučer, ali i na nekim ostalim utakmnicama stvarno nije potrebno

Joj u Ljubuškom trener do trenera

A sta je bilo s navijanjem,nisam bio na utakmici..i zar se ne moze skupit navijacka skupina kako valja vec neka dica urlaju i skacu, mslm svaka cast i dici i sve to, al zar se ne moze napravit neka normalna navijacka skupina a ne da imas samo drcinu iz osnovne skole kako skakcu na tribini, covjece [ * neprimjereno * ]o vidit na tvu..kad pogledas npr zrinjski, sve obrijane cele,paraju te pogledom..a ono dodjes u ljubuski dica skakcu

Grbi svaka cast najbolji trener do sad i sretno dalje

Nekima jedan dan ne valja Ševo,drugi Grba,treći netko od igrača...

Zašto je Mandić u civilki

Vrime će pokazat,naša publika se razumi u rukomet stoga su primjedbe na mjestu i dobronamjerne , a suci nisu dorasli zadatko šta je ono sinoć bilo dobro sam se ismija.

Opet kazem u ljubuskom vise trenera nego u metkovicu... a vi zavidni uzmite slogu pa je dognite u 1 ligu... sto nju nikad nekomentirate samo komentirate pozitivu u gradu...momci dupla kruna uz vas sam svaki dan kao i dosta ljudi

Mučno do krune ove godine mi treneri smo realni .

Mozemo se nac u 4 oka a okladu ti izaberi... pati prijatelju al izvidjac je i ove godine sampion i uz to jos kup je nas :)

A ti da si ikakav trener vidio bi da nam sve ide na ruku put prema naslovu... nego nemas ti pojma o rukometu nego prdaklacis po forumima ko neki trener... prvo nemas pojma koje kolo tko skim igra tj koji je raspored a dalje necu.. nego cekaj ovu ligu mjesnih zajednica i uzmi sipovacu ili kasce pa ih vodi i tu se oprobaj nac

ja ne znam čemu ovoliko negativnosti u komentarima. ljudi valjda misle da se izviđač triba šetat kroz ligu. čim malo neizvjesnija utakmica odma ništa ne valja. a realno u ligi 4 bi svaka tribala bit neizvjesna jer su ostale samo najbolje momčadi. grba odličan, igrači još bolji. navijačima svaka čast, svoga se ne stide kao neki licemjeri koji ne znaju i ne žele znati. samo naprid

a ovi što pitaju "šta je to bilo s navijačima?" nisu znači ni bili na utakmici. a našli se komentirat hahahaa, naša klasika

svaka im čast na čemu? što sramote ljubuški? najgore od svega je što neki od tih huligana već imaju svoju djecu što znači da se fašisti i dalje nastavljaju rađat, to je najžlosinije

smiri se izzy, mržnja ti samo škodi. tvoji babo, amidža i daidža nisu mrzili, borili su se ko prave ustaše