b2bbih

Izviđač preslab za Vardar (27:33)

Nitko nije očekivao pobjedu Izviđača u susretu s Vardarom, ali da je Izviđač i od 44 minute igra kao od samog početka oko 2200 navijača bilo bi puno zadovoljnije. Ovo je bila zadnja utakmica u SEHA ligi u ovoj sezoni, a za veći iskorak Izviđač treba nekoliko iskusnijih igrača i znatno bolju igru.

60. minuta - 27:33

55. minuta - 24:31 Vardar ima +7. Igra Izviđača se potpuno raspala. Vardar igra s drugom postavom. Želja trenera Grbavca u minuti odmora je bila utakmicu nekako privesti kraju.

50. minuta - 22:29 utakmica je prelomljena. Vardar ide prema pobjedi samo je pitanje s kojom razlikom će pobjediti u Ljubuškom.

40. minuta - 18:21 nekoliko minuta nervozne utakmice s isključenjima na obje strane.

33. minuta - 14:19 iz sedmerca Ante Pavlak.

I. poluvrijeme

Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 12:17

Tijekom prvih 20 minuta utakmice između Izviđača i Vardara pokazalo se kako je makedonska momčad apsolutni favorit na današnjoj utakmici. Do 15. minute Izviđač je bio u egalu, čak je imao prednost od 4:3 i 5:4, ali potom su europske zvijezde Cannelas, Maqueda, Čupić i Karačić uzele stvar u svoje ruke i došli su do 5 golova prednosti.

Igrači Izviđača igraju dobro, promašili su dva sedmerca i načinili nekoliko nepotrebnih tehničkih pogrešaka (Grbavac, Rodin), ali zalaganja ne nedostaje, pa publika uživa u kvalitetnoj utakmici. Tri sudačke odluke su bile na štetu domaće momčadi.

Igrači Izviđača igraju puno bolje nego prethodne utakmice u Ljubuškom, a treba pohvaliti vratara Ivankovića s nekoliko odličnih obrana.