RK Konjuh - HRK Izviđač Mi Grupa 29:26 (12:11)

Nakon tri uzastopne pobjede u nastavku prvenstva, rukometaši Izviđača su doživjeli drugi poraz zaredom. Nakon što su u srijedu poraženi od aktualnog prvaka ekipe Bosne BH Gas ovaj put su poraženi u Živinicama od momčadi Konjuha. "Skauti" su dobro počeli i u 22. minuti su vodili rezultatom 10:6. Međutim, do kraja poluvremena "stolari" postižu 6 pogodaka, a naši rukometaši samo jedan tako da domaći rukometaši na odmor odlaze s golom prednosti.

U drugom dijelu "Skauti" su se držali do sredine drugog poluvremena do kada su se momčadi smjenjivale u vodstvu. Nakon toga, domaći koriste slabosti u igri rukometaša Izviđača i stječu odlučujuću prednost koju uspijevaju zadržati do kraja utakmice.

U ekipi Izviđača najefikasniji su bili Matić sa 7 i Grujićić sa 4 postignuta pogotka, a u ekipi "stolara" iz Živinica Begić sa 8 i Rahimić sa 6 pogodaka.