Goražde preslabo za sve uigraniji Izviđač

Topovskim golom s 10 metara započela je utakmica Izviđača s Goraždem. Medutim, furiozan početak utakmice nije navijestio laku pobjedu.

Goražde se pokazalo čvrstom i organiziranom momčadi te su početnu prednost domaćina od 4 gola, na kraju prvog poluvremena, smanjili na 19:17.

Posljednjih 19 minuta prvog dijela Izviđač nije igrao dobro u obrani.

Uobičajeno najbolji kod Izviđača je David Mandić. Prema pokazanoj igri Izviđač postaje sve uigranija momčad i opravdano je favorit prvenstva.

Gledatelja oko 500, Turbo navijači Skauti su zakasnili na večerašnju utakmicu, stigavši tek početkom drugog dijela.

Nakon 9. minute drugog poluvremena, do koje se igralo gol za gol, Izviđač ubacuje u višu brzinu i dolazi do osjetnije prednosti od 25:20.

Uz Mandića odlično je igrao i Marko Vukić.

U 47. minuti je rezultat 27:20 i igra Goražda se raspada. Izviđač u obrani nepremostiv i opet do izražaja dolazi odlična tjelesna pripremljenost igrača i sve bolja uigranost.

Do kraja utakmice sve je bilo rutina, pa su uslijedile i egzibicije.

Utakmica završava s visokih 39:28 za domaći Izviđač.