b2bbih

Nastavljen domaći niz pobjeda pionira NK Sloge

U okviru 7. kola međužupanijske nogometne lige pioniri Sloge slavili su uvjerljivo protiv vršnjaka iz Kamešnice rezultatom 8:1.

Iako su domaći igrali bez nekoliko standarnih igrača to se nije osjetilo jer je tijekom cijelog susreta bila očita razlika u kvaliteti u korist domaćina.
Dvostruki strijelci na ovoj utakmici bili su Vinko Raspudić i Josip Šimić, dok su po jedan dodali Dorian Medić, Zvonimir Matijašević, Gabrijel Antunović te kapetan Mateo Mucić.

Igrači Sloge odmah na početku utakmice su pokazali kako su favoriti u ovoj utakmici i da neće biti nekih iznenađenja. Nakon otvarajućeg gola Vinka Raspudića, do kraja poluvremena igrači Sloge postigli su još tri gola, dok gosti nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti domaćem vrataru.
U nastavku susreta gosti su uspjeli postići pogodak iz jedanaesterca te smanjiti rezultat na 4:1, nakon čega domaći ponovo preuzimaju inicijativu te postižu još četiri gola za uvjerljivu pobjedu.
Posebno lijep pogodak djelo je Zvonimira Matijaševića koji je zabio neposredno iz udarca iz kuta te uz pogodak pridodao i 3 asistencije.

Poraz početnika od Kamešnice

Početnici Sloge poraženi su od vršnjaka Kamešnice rezultatom 2:1.

Jedini pogodak za Slogu postigao je Krešo Medić iz kaznenog udarca. Nakon što je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 1:1, nastavak susreta bio je vrlo neizvjesan do posljednjih deset minuta kada gosti zabijaju pobjednički pogodak iz opravdano dosuđenog jedanaesterca.

U sljedećem kolu mladi igrači Sloge gostuju kod istoimenog domaćina u Uskoplju.