Pobjeda pionira i početnika Sloge

U petom kolu međužupanijske nogometne lige za pionire i početnike na gradskom stadionu Babovac sastale su se domaća močad NK Sloga Ljubuški i NK Blato.

Pioniri Sloge bili su uvjerljivi i slavili rezultatom 9:0. Golove su postizali Leo Granić, Grgo Vasilj, Josip Tolj, Abraham Miloš,po 2 gola su postigli Josip Šimić i Marko Čuvalo te jedan autogol gostiju.

Početnici NK Sloge slavili su rezultatom 5:4 u izuzetnoj dimaničnoj i zanimljivoj utakmici punoj preokreta. Prvo poluvrijeme gosti su otišli na odmor s prednošću 3:2, da bi domaćin u nastavku susreta pojačao ritam i uz određene izmjene uspjeli preokrenuti rezultat i na kraju slaviti 5:4.
U domaćoj momčadi po dva gola postigli su Matej Matić i Danijel Topić dok je Krešo Granić pridodao jedan.

Sljedeće kolo pioniri i početnici putuju u Livno gdje ce se u derbiju kola sastati s NK Troglavom.