b2bbih

Briljantno otvaranje sezone pionira NK Sloga Ljubuški

U subotu je započela nova sezona međužupanijske nogometne lige za pionire i početnike. Na otvaranju sezone pioniri NK Sloge su svladali vršnjake iz HNK Drinovci rezultatom 7:0.

U listu strijelaca se upisalo čak šest nogometaša Sloge. Mrežu je načeo Antonio Čuljak a do kraja poluvremena pogađali su još Zvonimir Matijašević, Mateo Mucić i Vinko Raspudić.

U drugom poluvremenu dominaciju Sloge golovima su okrunili Leo Granić, Vinko Raspudić, te Bože Milas.

Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da gosti iz Drinovaca nisu imali raspoloženog vratara koji je u nekoliko situacija sjajno branio udarce domaćih igrača, dok na drugoj strani domaći vratar Abraham Miloš nije imao većeg posla izuzev jedne situacije kad je sredinom prvog poluvremena sjajno obranio udarac gostujućeg napadača u situaciji jedan na jedan.

Ovome treba nadodati da su mladi nogometasi NK Sloga u pripremnom dijelu odigrali i dvije prijateljske utakmice gdje su zabilježili dvije pobjede. U gostima kod HNK Grude slavili su rezultatom 4:0, te doma protiv HNK Branitelj također rezultatom 4:0.

Mlađi pioniri remizirali s Drinovcima

Mlađi pioniri (početnici) NK Sloga Ljubuški su u prvom kolu međužupanijske nogometne lige odigrali 2:2 protiv HNK Drinovci.

Nakon nekoliko promašenih šansi domaći golovima Mateja Matića i Kreše Granića dolaze do prednosti 2:0. U drugom poluvremenu domaći trener dao je šansu gotovo svim igračima s klupe, te su gosti uz malo sreće i na opuštenost domaće ekipe uspjeli zabiti dva gola te odnijeti bod s Babovca.

U sljedećem kolu pioniri i početnici NK Sloge gostuju kod ekipe HNK Tomislav u Tomislavgradu.