Izviđač - Metalurg 24:24

Izviđač je imao pobjedu u rukama, ali previše grješaka je nedopustivo za ipak dovoljno iskusne mlade igrače. Metalurg je 2 sekunde prije kraja izjednačio, a trebalo je samo stati i zadržati loptu u rukama Igra u napadu je jako loša

57. minuta 22:22. Junak utakmice kod Izviđača je vratar Ivanković.

Euforija u dvorani 22:21.

U obrani Izviđač igra odlično, ali u napadu ne. 24. minuta drugog dijela na pomolu preokret 21:19 za Izviđač.

Velike grješke u napadu Metalurg kažnjava i dolazi do 14:18 u 15 minuti drugogndijela.

Zahvaljujući golmanu Ivankoviću Izviđač održava zaostatak od dva gola.

Puno bolja igra Izviđača. 38. minuta 14:16.

Igra se 35. minuta utakmice Metalurg vodi 12:15.

Prvo poluvrijeme 10:13

Najbolji igrač prvog dijela je golman gostiju Darko Arsić sa 12 obrana.

Golman Metalurga dovodi igrače Izviđača do očaja odličnim obranama i čak tri sedmerca. 28. minuta 9:13.

U tijeku je 18. minuta utakmice, a gosti vode 9:6. Izviđač igra nervozno s mnogo pogrešaka i promašenih udaraca i sedmeraca.

U 22. minuti gosti dolaze do 7:12. Više od 7 promašenih zicera stajalo je domaćina rezultata.

U 25 minuti je 8:12.