Humanitarna utakmica za udrugu Duga u Ljubuškom

Pred oko 1800 gledatelja u Gradskoj sportskoj dvorani u Ljubuškom je otpočela malonogometna utakmica između momčadi Futsal Dinamo i domačina MNK Futsal Ljubuški.

U trećoj minuti je MNK Futsal Dinamo došao u vodstvo, s kojim rezultatom se otišlo i na odmor. Gledatelje su, tijekom poluvremena, zabavljale ljubuške mažoretkinje.

Početkom drugog poluvremena MNK Futsal Lkubuški dolazi do izjednačenja, da bi u 10 minuti Dinamo poveo s 1:2.
Do kraja su i Dinamo i Ljubuški postigli još po jedan zgoditak, tako da je konačan rezultat 2:3 za MNK Futsal Dinamo.