b2bbih

Izviđač deklasirao Tatrana iz Prešova 33:28 (video)

Potpuno zaslužena pobjeda Izviđača nad Tatranom iz Prešova, koja je mogla biti mnogo izraženija, jer je domaća momčad imala vodstvo od 7 golova prednosti. Kod Izviđača najbolji igrač je bio golman Josip Kvesić s 14 obrana. Pobjedi su svakako doprinos dali svi igrači, pokazavši veliko zalaganje, ali potrebno je izdvojiti Josipa Šarca, koji igra dobro iz utakmice u utakmicu. Za 7 dana Izviđač igra opet u Ljubuškom protiv Meskhova iz Bresta.

33:28 Tatran igra presing.

32:28 Dvije kontre Izviđača. Time aut. Miličević. 58. minuta. Janković smanjio.

30:27 Gol iz sedmerca Raguž. Uzvratio Tatran.57. minuta.

29:26 Gol Urbana. Promašaj kontre Izviđača. 56. minuta.

29:25 Lijepa akcija gostiju i gol Šarca. 54. minuta.

28:24 Grbavac s deset metara. Kontre Pavlaka. Urban isključen. 52. minuta.

25:23 Gosti smanjuju iz tri kontre.

25:20 Josip Šarac. Izviđač igra opet dobro.

24:20 Josip Šarac. Tatran igra puno bolje u nastavku. Mandić povećava vodstvo. 47. minuta.

22:20 Mario Pavlak. Čip. Igra se gol za gol

21:19 Hrstka smanjio na tri gola razlike. Mnogo opuštenija igra Izviđača u II dijelu. Isključenje Mandića. Prešov se vraća u igru.

21:17 +5 Jarak iz sedmerca. 40 minuta. Smanjio Krok.

20:16 Bomba Dominika Kroka i protunapad. 38. minuta

20:14 Mateo Rodin. Tatran igra agresivno u obrani.

19:14 Odlične obrane Kvesića Izviđač ne koristi za povećanje rezultata. 36. minuta.

19:12 Čutura sa 6 metara.

18:12 smanjio Urban.

18:11 Ante Grbavac nakon dva promašaja na obe strane. 32. minuta.

Odlična obrana Kvesića. Na dvije minute isključen Vučko.

Započelo je II poluvrijeme.

Nakon odlične igre u obrani Izviđač nakon prvih 30 minuta ima 6 golova prednosti. Tatran je igrao jako grubo i dva igrača su isključena do kraja utakmice Rabek, lijevi bek, i Sadovy.

17:11 Ante Grbavac kraj I poluvremena. Odličan na golu Kvesić s 9 obrana.

16:11 Krok smanjio. Fenomenalna obrana Kvesića, broj 9. Gol Ante Grbavca. Čutura dvije minute. 29. minuta.

15:10 Čirjak drugi gol.

14:10 s desnog krila Cip.

14:9 David Mandić. Još jedan igrač Tatrana Sadovy isključen do kraja utakmice zbog grube igre. 26. minuta.

13:9 gosti smanjuju na -4.

13:8 Ponovno Šarac nakon smanjenja Slovaka.

12:7 gol Josipa Šarca na krilima obrana golmana Kvesića.

11:7 Brzi gol Pavlaka. Time aut Tatran Prešov. 22. minuta.

Propuštena prilika za +4 nakon dvije obrane kvesića.

10:7 Jarak iz kontranapada. 20. minuta.

9:7 Čirjak ulaskom na liniju 6 metara. Obrana Kvesića. 19. minuta.

8:7 umjesto da iskoriste igrača više, igraču Izviđača gube loptu i Hrstka smanjuje na 1 gol zaostatka.

8:6 Nakon gola Šarca s devet metara, Slovaci s krila smanjuju. 17. minuta Isključen Aleksey Peskov zbog grubog starta na Rodinu.

7:5 Dobra igra u obrani Izviđača, ali u napadu se ipak lako gube lopte. Kontra Slovaka za amanjenje rezultata.

7:4 Hrstka smanjio na dva gola prednosti Izviđača. Uzvraća Mandić u 13. minuti.

6:3 Vučko smanjio na dva gola prednosti. Sedmerac nad Rodinom. Jarak pogodio.

5:2 Rodin s 9 metara. Mandić oduzeo loptu za kontranapad i lagano pogodio. 10 minuta.

3:2 Dvije obrane kvesića i promašaj zicera Marija Pavlaka. 9 minuta.

3:1 gol Tatrana s krila. Uzvratio je Rodin 7. minuta.

Dobra igra u obrani. Tatran još nije stvorio šansu za gol.

2:0 za Izviđač strijelac Šarac u 3. minuti.

1:0 za Izviđač Jarak sa 7 metara.

U 17 sati započela je utakmica između Izviđača i Tatrana iz Prešova u okviru 9 kola SEHA lige. Izviđač traži svoju prvu pobjedu, bez najboljeg igrača Mateja Hrstića. U dvorani je oko 1800 gledatelja.