Nakon poraza od Rudara u Kaknju Sloga na začelju ljestvice

Metalleghe BSI se domaćom pobjedom 2:1 protiv GOŠK-a vratio na vrh ljestvice Prve lige FBiH. Duško Sakan je golom iz kaznenog udarca u 44. minuti donio prednost domaćinu, Sandro Marin u 85. minuti udvostručio prednost, a Josip Ereiz u završnici dvoboja ublažio poraz "Lavova" iz Gabele.

Zvijezda je u derbiju savladala Budućnost s 2:0 golovima Lazara Đorđevića u 33. i Igora Mišana u 90. minuti, a Novi Travnik istim rezultatom porazio Čapljinu (Buljubašić, Gavrić).

Rudar, unatoč financijskim problemima, lako protiv Sloge

Zbog financijske krize u klubu igrači kakanjskog Rudara do prije par dana nisu ni trenirali, no jučer su ipak korektno odradili svoju prvenstvenu zadaću, te golovima Džele i Gafurovića pobijedili Slogu iz Ljubuškog sa 2:0.

Ljubušaci su, ovim porazom, zasjelo na samo začelje poretka pošto je Branitelj u Goraždu iznenađujuće svladao istoimenog domaćina pogotkom Brazilca Rena u 55. minuti, a kao što smo rekli Novi Travnik bio bolji od Čapljinaca.

Gol Kovačevića odlučio je krajiški derbi Jedinstva i Podgrmeča u kojem su Bišćani slavili minimalnu 1:0 pobjedu, a uspješan domaćin Bila je i Bosna iz Visokog porazivši Bratstvo 2:1, iako su gosti prvi stigli do prednosti zgoditkom Karavelića. Ipak, dogodio se preokret, a strijelci za "Faraone" bili su Hadžić i Mirvić.