Večeras počinje WHF

publika

Večeras, u Širokom Brijegu, počinje West Hercegovina Fest, koji će, tijekom tri večeri (do subote 2. kolovoza), ponuditi bogat kulturno-zabavni program:

Četvrtak 31.07.2014.

  • 20:04 Otvaranje festivala
  • 20:12 Glazbeni program izvan konkurencije: Pešes (Brela - Široki Brijeg/Hrvatska - BiH)
  • 20:41 Glazbeni program u konkurenciji: Hypersten (Mostar/BiH), Gruhak (Dubrovnik/Hrvatska)

21:18 Filmovi u konkurenciji:

  • Bazen (The Swimming Pool) (Lukavac/BiH) - Saša Perić, Davorin Đuranović
  • Selpi (Posušje/BiH) – Udruga PAUK
  • Teorija relativnosti (Vukovar/Hrvatska) - Josip Elez i Zvonimir Andrik
  • Magija (Zenica/BiH) - Ishak Jalimam
  • Don't Judge Too Fast (Široki Brijeg/BiH) – Teo i Dreya
  • Švercer (Arizona/SAD) - Karlo Barbarić
  • Lice(Posušje/BiH) - Ivana Bešlić
  • Imate minutu, izvolite! (Zagreb/Hrvatska) - Ivan Lovrić

21:46 Glazbeni program izvan konkurencije:

  • Zoster (Mostar/BiH)
  • Postolar Triper (Zadar/Hrvatska)

Petak 01.08.2014.

  • 20:02 Otvaranje druge večeri festivala
  • 20:14 Glazbeni program izvan konkurencije: Jogi pop (Mostar/BiH)
  • 20:27 Glazbeni program u konkurenciji: Buco i Kalašnjikovi (Krk/Hrvatska), Jernej Mažgon-Jerry (Maribor/Slovenija), Sila Nečista (Solin/Hrvatska)

21:23 Filmovi u konkurenciji:

  • Čips (Široki Brijeg/BiH) - MFF School
  • Predatorova kolibica (Dubrovnik/Hrvatska) - Igor Čeki
  • Majstor isključi uključi (Tomislavgrad/BiH) - Udruga "Tomislav" Tomislavgrad
  • Vengo (Stolac/BiH) - Zdravko Terkeš
  • InDependent (Zagreb/Hrvatska) – Josip Galić
  • Uskrs (Split/Hrvatska) - Šimun Šitum
  • Cinkarenje (Bijeljina/BiH) - Ivan Petrovic
  • Ebay (Široki Brijeg/BiH) - Hrvoje Bazina

22:08 Glazbeni program izvan konkurencije:

  • The Beat Fleet/T.B.F. (Split/Hrvatska)

Subota 02.08.2014.

  • 20:13 Otvaranje treće večeri festivala
  • 20:19 Glazbeni program u konkurenciji: Grasshoopers (Kotor Varoš/BiH), Repassage (Split/Hrvatska); Epilog (Zadar/Hrvatska)

21:21 Filmovi u konkurenciji:

  • Limited Power (Široki Brijeg/BiH) - Hrvoje Bazina i Luka Nakić
  • Footprints (Zagreb/Hrvatska) – Josip Galić
  • Kol'ko para tol'ko muzike (Široki Brijeg/BiH) - Ilija Ćavar
  • Ante Tomic lula mira (Arizona/SAD) - Michael Barbaric
  • Prava maska (Široki Brijeg/BiH) - Lovro Naletilić
  • A Bird without Spring (Ptica bez proleća) (Šabac/Srbija) - M. Simović, I. Pavlović i B. Jovanović
  • Alijenacija (Bijeljina/BiH) - Ivan Petrovic
  • San (Pridraga/Hrvatska) - Luka Klapan
  • Suzana i Rade (Čapljina/BiH) – Goran Brajković
  • Mala Truba (Široki Brijeg/BiH) - Marin Mandić
  • Tvrđava (Široki Brijeg/BiH) - Tomislav Sopta, Luka Kraljević i Toma Galić

22:03 Proglašenje pobjednika WHF No.12.

  • 22:16 Glazbeni program izvan konkurencije: Neno Belan & Fiumens (Rijeka/Hrvatska)

FB

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari

mailto